Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már olyan ismerősötök...

Volt már olyan ismerősötök vagy családtagotok aki elkapta a koronavírust és látszottak rajta a tünetek?

Figyelt kérdés
Hogy vészeltétek át és hogy kezdődtek nála a tünetek?

2021. márc. 13. 05:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Több is, én is. Sajnos több halott is van, családban, kolléga, barát.

Nekem egyszerűen iszonyú fáradtsággal. 20 percet tudtam fent lenni, nagyon fájtak a szemeim, alig láttam. Két nappal utána jött a láz, majd a köhögés.

2021. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az unokatesóm egész családja elkapta...

Ő 30 éves, csak a szaglását veszítette el. Anyukája 52, Ő napokig feküdt otthon lázas betegként.

Apukája 55 éves, Őt kórházba kellett szállítani, mert alig kapott levegőt és kellett neki oxygén is.

A nagymamája meghalt.

2021. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Már a 8. napja döglődöm tőle, és napról napra rosszabb.

Nem tudom mikor lesz vége. :(

Szívesen átpasszolnám valami vírustagadó hülyegyerekre, aki nem tud bulikázni a covid miatt...

2021. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Még nem volt. Velem meg annyi van, hogy 4-5 kollégám már beteg lett akikkel napi szinten érintkeztem, de nekem nem lett bajom. Érdekes...
2021. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagymamám. Végig azt mondta, hogy semmi baja nincs, amúgy meg a Covid tünetek után 2 nappal már a lélegeztetőn volt.

Maradt a vírus után szövődménye, a tüdejének már csak picivel kevesebb, mint ¾-ét tudja használni.

2021. márc. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Senkit nem tudok a környezetemben.
2021. márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Megy az oltásreklám rendesen.

Én nem használtam maszkot, soha nem fertőtlenítettem, mindent megfogdozok a korlátoktól kezdve, a földről is megeszem az ételt ha leesik. Tavaly március óta 3. volt felsőlégúti betegségem. Áprilisban durva volt, az összes többi már enyhébb lefolyású. Az utolsó 3 nap torokgyulladás volt és ennyi.

Aki meg akar dögleni nyugodtan hordja a maszkot, oltassa magát. Egyébként elhiszem, hogy sok a beteg. Mert amilyen megbetegítő dolgokat mond a média tanácsként, az lenne a csoda ha mindenki egészséges lenne.

2021. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
#7 Ritka nagy hülye vagy!
2021. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
A környezetemben van sok ember, aki covidos volt. Voltak, akik könnyen túl voltak rajta, és olyan is, aki majdnem meghalt. Maszkot nem nagyon hordtam, kezet nem fertőtlenítek, szóval semmi extra. Eddig még nem kaptam el, pedig több közvetlen kollégám jelentett covid beteget egyik napról a másikra. Közvetlen kontaktusban voltunk. Egyébként egész télen sem voltam beteg.
2021. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Az egyszerű fejfájástól a halálig széles a skála.
2021. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!