Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más lázas betegségek is...

Más lázas betegségek is szoktak hátfájással kezdődni, vagy csak a covid? Nekem kb 1 hónapja erős hátfájással kezdődött valami, kis fejfájás majd hasmenés és kb 38 fok láz néhány napig, más nem volt.

Figyelt kérdés
Otthon maradtam 10 napot, de orvoshoz nem mentem, csak azóta olvasgatom hogy sok embernek hátfájással kezdődött.

2021. márc. 16. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Simán lehet! Nekem is hátfájással kezdődött (mintha hátba vágtak volna lapáttal), lázam nem is volt egyszer sem. Ha nem ment volna el a szaglásom, dokit fel sem hívtam volna. Pozitív lett a tesztem.
2021. márc. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En most vagyok beteg.

A hátam a tüdő mentén fáj, ráadásul a tüdőfelett a bőr is, ahogy a ruha hozzaer.

Neked is ezeken a területeken fájt?

Nekem 38,2 volt eddig a max 1 napig, különben 37,5 Atlagba

Gyengeseg szemüregi és homlok fájdalom

Nehézlégzés és tüdőfajdalom a hatnal.

2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A népesség zöme valamilyen herpeszvírussal él. Ezek többnyire az idegek velős hüvelyében dekkolnak és akkor élénkülnek fel, amikor a szervezet immunrendszere valamilyen aktuális kórokozóval szemben lép fel. Ilyenkor a herpeszvírusok képesek apró ideggyulladásokat előidézni a gerincből kilépő idegtörzseknél ill. a bőrben.
2021. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves előző, ilyenkor a gerincből kilépő idegtörzseknél kialakuló gyulladás pontosan milyen tüneteket idéz elő?
2021. márc. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!