Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy lélegeztetőgépre kerülök?

Figyelt kérdés

Csak oxigénpalackkal jutok rendesen levegőhöz, legkisebb mozdulattól már köhögök, hát még ha le is veszem a maszkot. Muszáj mellőzni, mikor wc-re megyek, és néha úgy érzem ott fogok megfulladni. Nem javultam eddig, csak rosszabodott az állapotom, marékszámra adják a gyógyszereket. 9 napja vagyok beteg.

Valakinek van tapasztalata? 20 éves vagyok.


2021. márc. 17. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz, ne rémíszd magad. Ismerősöm 2 héten át kapta az oxigént így, majd fokozatosan elkezdték csökkenteni az oxigén mennyiséget, hogy "tanuljon" meg ismét magától lélegezni. Ennyi idő kell ahhoz, hogy a tüdőd regenerálódjon, gyógyuljon. Ez egy hosszabb felépülés, türelem és kitartás Kedves Kérdező! Ne pánikoltasd magad, csak rosszabb lesz.

Jobbulást kívánok!

2021. márc. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár 2 hét az nagyon sok. Legalább kibírom.
2021. márc. 17. 05:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A szakértők szerint az 5. és a 10. nap között dől el minden. Ha még egy napig nem lesz rosszabbodás, akkor nagyon nagy valószínűséggel megúsztad. Meg fiatal is vagy, gyógyszeres kezelést is kapsz. Szerintem ezek mind jó jelek. Drukkolunk neked!
2021. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
9. napnál tartok. Nagy baj már nem lehet. Köszi.
2021. márc. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!