Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek májmegnagyobbodása van...

Akinek májmegnagyobbodása van az kaphat koronavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés

Az orosznál pl azt olvastam hogy nem kaphat, de van e olyan aminél igen?

A nagyapámat behívták oltásra, és az oroszt akarják beadni neki, viszont ő évtizedekig sokat ivott, és emiatt megnagyobbodott a mája. Már pár éve nem iszik, de még mindig nagy a mája. 71 éves.



2021. márc. 21. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ezért sokan megszólnak, de én egy alkoholistát sem oltatnék semmivel sem,és nem azért mert alkoholista, hanem pont a máj állapota miatt. Az hogy leszokott az dicséretes, tiszteletet érdemel, de a mája már nem lesz egészséges, csak szinten tartható. Egy beteg májra "ráoltani" nem hiszem hogy jót hozna maga után. Viszont az orvos okosabb mint én, ez csak az én egyéni meglátásom volt a kérdésedre.
2021. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a májnagyobbodás nem ellenjavallat, mint pl egy autoimmun betegség.
2021. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!