Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » AstraZeneca oltást merjem...

Szuszi95 kérdése:

AstraZeneca oltást merjem beadatni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, magas vérnyomásom és pajzsmirigy alulműködésem van, ebből kifolyólag túlsúlyos is.

Elvileg a héten kapok astrazenecát, de eléggé félek tőle. Biztos hogy csak bebeszélem magamnak, de amikor anyukámnak elmondtam hogy ezt fogom kapni teljesen kiakadt, hogy hát de ez trombózist okoz, stb.

De én direkt utána néztem a hivatalos oldalon, megkérdeztem 2 főnővért (gyógytornászként dolgozom, most kezdtem), és a háziorvost is megkérdeztem, és mindenki azt mondta hogy nyugodtan adassam be.

De ezek ellenére nem igazán sikerült megnyugodni.


Talán csak pánik? Folyamatosan ezzen kattog az agyam.



2021. márc. 24. 07:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
69%

Mit nem értesz, és min haborogsz?

Mint mondtam, oly a oltást szereztem, amit MÁS NEM KÉRT.

Értsd: 30 embert behívtak oltásra. Ebből mondjuk 2 nem jött el, mert meggondolta magát, pl. éppen azért, mert bezárt, hogy trombózist kap az astrától. Mivel az oltóanyag fel van bontva, vagy kidobjak a kukába, vagy pedig beadja valaki másnak. Mivel ki jelentkeztünk, hogy ha van kimaradt oltás, bármit elfogadunk, ezért felhivtam, hogy mehet érte.

Senki elől nem vette el az oltást, hanem a kidobásra ítélt oltóanyagot megkapta.

2021. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
56%
Egyre több országban állítják le az AstraZenecat a mellékhatásai miatt. Szerinted?
2021. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
57%
Bezárt=beszart
2021. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
58%
Értem én de érdekes módon csak az orvosok értesülnek arról hogy maradt oltás, ha én odamennék megkérdezni hogy maradt-e, elküldenének a fenébe. Miért nincsen telefonszàm kéznél tartalék idős vagy beteg emberekről akiket ilyenkor felhívnak?? Nyugdíjam szüleim is csak várnak.
2021. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon egyszerű a matek:


17 millió oltottból ha felfele kerekítek, 100 ember kapott trombózist.


17 millió emberből, ha nem kapnak vakcinát, 140000 ember biztosan meghal.


Így már egyszerűbb a döntés?

2021. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
50%
Akarom mondani 340000...
2021. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért meg nem kell megenni mert meg mertem kérdezni. Én is voltam covidos. Én is tisztába vagyok hogy sok a covidos nem is az volt a lényeg. Ahol dolgozom szintén covidos az egyik osztály.

Eredetileg a pfizert akartam csak nem az jött, ezért tartok kicsit tőle.

De mindegy

2021. márc. 24. 10:26
 18/46 anonim ***** válasza:
67%
14: Bem csak az orvosokkal van így. Egy rakás ember úgy jut oltáshoz hogy fel hívja a háziorvosát, és megmondja hogy neki jó bármilyen, ha marad ki szóljon. Te is megteheted, ahelyett, hogy itt háborogsz. Tele van a sajtó azzal, hogy fiatalok így jutottak oltáshoz. Továbbra sem lesz amiatt bűntudatom, hogy az amúgy kidobásra kerülő oltást, ami valakinek nem kellett, beadattam a páromnak.
2021. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
68%

Az AstraZeneca oltás váltotta ki a közvetlen halált egy osztrák 49 éves nővérnél. Bizonyíték: boncolás!


[link]

2021. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
61%
Igen javaslom az Astra Zenecat! Azt gondolom ha félsz akkor igyál vérhigitót. De tényleg elenyésző esetben történt trombózis és halál. A Penicillin miatti anafilaxiás sokkban többen halnak meg.. pedig azt már 1928-ban felfedezték. Én Pfizer-t kaptam (eü dolgozó vagyok ), énis kicsit féltem tőle mert allergiás vagyok de kedvesek voltak és külön megfigyeltek 30 percig . (És semmi bajom nem lett )
2021. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!