Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyáron hog tudott ennyire...

Nyáron hog tudott ennyire visszaszorulni a járvány?

Figyelt kérdés
Ennyire számít a D vitamin? Vagy a hőmérséklet? Az influenza is miért teljes mértékben szezonális? A covid is annak tekinthető valamennyire?
2021. márc. 24. 22:46
 1/7 árokpart ***** válasza:
31%
A koronavírus tüskéit öli meg a száraz meleg ezért nem tud akkora mértékben terjedni. Tessék itt egy szakember válasza nekem válaszolta szinte ugyanerre a kérdésre : "Aktiválódni" tud, de a száraz, meleg környezet és a napsütés hamarabb elroncsolja a szervezetből kikerült vírusok lipidburkát és fehérjeszerkezetét (a "tüskéket") ezért csökken a felső légúti betegségek "fertőzőképessége" (reprodukciós rátája) 1 alá.
2021. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy döntött Orbán Viktor, hogy elhessegeti az országból.
2021. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: és mi van a belterekkel? Ott nincs napsütés, sőt klimatozálás is lehet. Amúgy se szabadtéren terjed jellemzően.

2: ja, az nem mondtam, hogy értelmes választ várok, amibe se O.V., se gyurcsány, se Putyin, se Trump nem fér bele...

2021. márc. 24. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, USA déli államaiban nyáron is voltak jó nagy csúcsok, amikor mindenki klimatizált belterekben kuksolt. Az északiakban nyáron nem nagyon volt.
2021. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Egyszer valahol megtaláltam egy tanulmányt ami már 2018ban írt a kovidról. Ez kínában már évek óta jelen volt és a világban is. Csak akkor lett izgalmas amikor egy kíváncsi kutató csoport kínában publikált valamit, hogy eddig ismeretlen vírust fedeztek fel.

Tehát kérdésedre a válasz: nem szorult vissza, csak senki se foglalkozott vele. Aki mást állít az agymosott pont.

2021. márc. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te vagy az agymosott. Szerinted miért SARS-Cov2, azaz kettő, tudod ami 1 után jön a neve??? Amikor a hülye hiszi magát okosnak, és azt gondolja nagyot mond, ràjött a spanyol viaszra.. 😅
2021. márc. 25. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Veled ellentétben én tudok olvasni és nem sasrcov2-t olvastam hanem ugyan erről a genomról szólt mint amit most kovidnak hívunk.
2021. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!