Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Korlátozásokat vagy a vakcinát...

Korlátozásokat vagy a vakcinát választanád?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 11:15
A kérdező szavazást indított:
Oltsanak be, a 21. században ki nem hisz a tudománynak
Inkább oltsanak be, bár nem bízok a vakcinákban, de elegem van a korlátozásokból
Inkább bezártság még egy jó ideig mint az injekció
34 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyiket sem. Felesleges intezkedeseknek tunik minden, miota szigoritas van meg elkezdodott az oltas, csak egyre tobb a fertozott es a halott, engem nem győzött meg. Az oltas melekhatasai is durvak, sot sokan oltas utan halnak meg, csak ezt nem veri nagydobra a media.
2021. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Sok ismerősömet, engem, nejemet is beoltottak már.

Többségünknél egy kis szuri és semmi egyéb. Egy-két esetben mondták, hogy másnap volt egy kis fáradékonyság.

Ennyi.

2021. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

2: épeszű ember nem a rövidtávű mellékhatásoktól fél, hanem attól, nem derül-e ki egyik másik cuccról mondjuk 2-3 év múlva, hogy pl. karcinogen volt:S Ehhez kellene még egy kis idő, hogy kiderüljön. Nem egy gyógyszert vontak már ki évekkel a forgalomba hozatali engedély után.


Amúgy hiába oltanak be, ha az oltások

- nem védenek pár elterjedt, veszélyes mutáns ellen

- nem akadályozzák meg a vírus továbbadását


Ennek ellenére, ha nem is akármivel, de tervezem beoltatni magam, ha sorra kerülök egyszer, de csak azért, mert ennél "jobb" ötlete eddig nincs senkinek, és hát ez is egy esély, hátha bejön. De az oltás nem csodaszer, ettől nem fogjuk "visszakapni" a "régi életünk".

2021. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1: Hagyjuk már ezt, a brit variáns miatt van a növekedés, ha nem lenne oltás, 3-4x ennyi halott lenne. Ezt bizonyítja, hogy a fertőzöttek átlag életkora csökkent, mert a legidősebbek már oltva vannak.

3: meséld el melyik összetevő lehetne karciogén, amit eddigmég nem használtak, és ebben az oltásban van először. A lipidek, amik benned is vannak? Vagy a százéves módszerrel inaktivált vírus?

2021. márc. 26. 12:44
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
egyiket sem!
2021. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyiket sem! El kell törölni az összes korlátozást, és azokat támogatni, akik veszélyeztetettek. Aki rettegni akar, az maradjon otthon, hordjon olyan maszkot ami megvédi, de ne a másik fütyülőjével verjék a csalánt.
2021. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Látom értelmes válaszlehetőséget te sem mersz kiíírni ugyanúgy, mint a nezeti konzultáció.
2021. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Amióta itt van a nyakunkon a vírus az emberek nagy részének semmi baja. Az én ismeretségi körömben senki nem kapta el úgy hogy abból komoly baja legyen. Én egy benzinkúton dolgozok ahol naponta több száz ember fordul. Akaratosan vagy akaratlanul, de ki vagyok téve annak hogy el kapjam a vírust. És nincsen semmi bajom! Semmilyen tünetet nem érzékeltem a koronavírus tüneteiből. Sajnos az a legnagyobb baj hogy vírust a média nagyon túl tolja, így közel se olyan veszélyes ahogyan ezt napi szinten lehet hallani a hírekben. A hírek 60% tömör hazugság.

A vakcina nem kell! A korlátozásokat meg nyár elején úgy is fel fogják oldani, mert ha nem a lakosság nagy részének már most elege van, hogy napi szinten hülyének nézi őket a kormány!

2021. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az emberek nagy része nem szenved autobalesetet. Akkor minek van ov meg legzsak?
2021. márc. 27. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A biztonság érzetért!
2021. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!