Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha szedulok mar kb 1 hete de...

Ha szedulok mar kb 1 hete de kb 3 nap mulva megfog jonni bevehet a favipiravir gyogyszert? Covidos vagyok lassan 2 hete allapitottak meg. Csak attol is felek hogy front miatt is szedulok meg nehogy bajom legyen. 21/l

Figyelt kérdés
Anyukam hoz majd d vitamint hetfon mert inkabb c vitamin tea vas tablettat iszok. Vashianyos is vagyok.
2021. márc. 27. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan vetted hogy nem veheted be?!? Es mensike miert befolyasolna???


.


???!?

2021. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
És eddig, a két hét alatt mit csináltál a gyógyszerrel?! Ennek a szernek akkor van értelme, ha a fertőzés elején kezded el szedni.
2021. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemvoltak tuneteim multhet szerdan mikor megtudtam h covidos vok semmi aztan ra 3 napra kezdodott ez tehat multhet szombattol.
2021. márc. 27. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

A covid szar része nem feltétlenül van az elejét, sokaknak két-három héttel a pozitív teszt után kezdődik a buli.

Szedd be akkor most.

2021. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen buli?:( vicces vagy:D hat anyukam covidos volt es szamoltam nekem majdnem 2 hetre ra jott ki.
2021. márc. 27. 22:41
 6/7 A kérdező kommentje:
13an vagy 14en voltak izomfajdlmaim egy ket szedulos de akkor elmult es ja 20tol vagy 21tol meg mar allando hol elmul hol nem
2021. márc. 27. 22:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Sztetek lesz akkor hatasa ha meg igy utanna veszem be?
2021. márc. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!