Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki átesett a covidon és...

Aki átesett a covidon és hányingere volt: Mikor jelentkezett a hányinger? Volt szaglásotok és ízlelésetek? A hányinger mellé hasmenés is társult?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hányingerem, de teljesen elment az izlesem es a szaglasom is! Es a legrosszabb hogy a szaglasom meg most se a regi pedig meg oktoberben betegedtem le :((
2021. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj, sajnálom!

Fejfájásod volt?

2021. márc. 28. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe hányingerem volt az első 2-3 napban, hasmenésem nem, a szaglásom és az ízlésem se ment el, viszont a hagymákat azóta más ízűnek érzem. Elég fura, ilyet mástól nem hallottam még. Minden más normális amúgy, csak pl. a lilahagymát és a fokhagymát azóta kb. ugyanolyan ízűnek érzem és teljesen másnak, mint korábban. Nem tudnám mihez hasonlítani, fura, de nem olyan rossz legalább. Nekem viszonylag friss még a dolog, szóval remélem, hogy idővel ez is visszaáll.
2021. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment el az ízlelésem és a szaglásom, de fejfájás, láz, gyengeség, izomfájdalom, és erős hasmenésem volt. Hányingerem szintén nem volt.
2021. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, amit nem írtam hogy folyamatosan kellemetlen szagot érzek mióta meggyógyultam. A családom állítja hogy ők nem érzik, úgyhogy biztos velem van a baj.
2021. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egészen fura stílusban jelentkezett. Nem ment el a szaglásom, se az ízlelésem, de hányingerem volt olyan dolgoktól, amiket amúgy ipari mennyiségben fogyasztok a legnagyobb étvággyal.. pl. kávés tej, csokoládé, fagyi stb..

Ez olyan szinten jelentkezett, hogy a reggeli kávés tejem nem tudtam meginni, gyakorlatilag hányni tudtam volna tőle, pedig amúgy 3 pohárral is lenyomok reggelente.

Ehhez párosult az éjjeli fulladás.. nem szó szerint, de majdnem. Teljesen bedugult az orrom reggelre, gyakorlatilag alig kaptam levegőt úgy ébredtem fel.

Éjjeli hőemelkedés, izzadás, gyengeség, amit még tapasztaltam. Kb egy hétig tartott.

2021. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én és a férjem március elején lettünk Covidosak.

A férjemnek gyenge lefolyású volt. Kisebb gyengeség, fáradtság, ízlelés szaglás elvesztése(azóta is),hasmenés,hőemelkedés,köhögés.

Én pedig már majdnem a kórházban kötöttem ki.

Ízlelés,szaglás elvesztése,izomfájdalom,hányás,hasmenés,intenzív fejfájás,nehéz légzés,köhögés és a legszarabb,hogy ez az egész 9 hosszú napig tartott.

Szó szerint négykézláb mentem ki pisilni éjszakánként.

Volt egy két éjszaka amikor imádkoztam, hogy éljem meg a reggelt.

Nekem az első lázas naptól volt hányingerem és fejfájásom.

A szaglás ízlelés elvesztése pedig olyan 3 napon talán.


Mindenkinek jobbulást és kitartást kívánok!

C-vitamint és D-vitamint mindenképp szedjetek!!!

A B vitamin pedig segít a hányinger leküzdésében.

2021. márc. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,

Azt elfelejtettem írni, hogy 39,5 fölött volt 9 napig a lázam.


És semmi nem akarta levinni.

És hiába a flektor por nem lázcsillapító, amikor már nagyon szarul voltam azt vettem be és az vitte le 38 ig.

2021. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!