Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha gyerekkorodban néhány...

Ha gyerekkorodban néhány rokon elsősorban rivalizáló hug az összes normál lázas betegségedet rémálommá változtatta, ezt hogyan lehet kompenzálni? Amikor a családban ha beteg voltál, nem kaptál támogatást, teát, együttérzést.

Figyelt kérdés

Hanem ezek helyett azt hogy végre ő lehet a népszerű, a kiskedvenc, mert a tesója kilőtte magát. Soha egy féltés, egy jó szó, hanem a hadjárat beindulása, amit ilyenkor barátoknak rokonoknak nyomatott:

Hogy ugye nem is vagyok beteg (38-39 fokos láz, nyiván orvos látott diganosztizált kaptam gyógyszert), kényeskedek, nem is fáj semmim, még ezt se bírom ki, rossz a személyiségem, a belsőm, és akkor tele pofával röhögött rajtam. Direkt olyan programokat szervezett hogy hideg vízben kell lenni, hogy hidegben kell lenni, soha egyszer egy támogatás, vagy akár csak egy békénhagyás nem játszott. Ha felvettem meleg ruhát, azt kifigurázta, a takarót szintén, minden rokoni és baráti társaságban, nyaraláson ahol megfáztam lejáratott, kihúzott, abból is ahová ő pofátlankodta be magát. Elfelejtettem mára ezeket, de a betegségek alatti extra félelemből mindig eszembejut. Hogy beteg vagyok mi lesz velem mindenki utálni fog megint, mint gyerekkoromban amit ő elért mindenkinél. Aztán gyógyulás, helyzet normalizálódás, lassan visszaszivárogtak mellém az emberek, de folyamatos félelem mert soha egyetlen egyszer sem kaptam azt hogy beteg vagyok és támogatnak, békénhagynak, kb 1 grammnyit ne adj isten aggódnak. Csak a hibáztatás és helyzet kihasználás folyt. Amúgy engem néhányan talán jobban szerettek nála, és ezt ilyenkor maximálisan át akarta fordítani, hiszem mindenki csak őt szeretheti.

Persze a szememben jópofizott ha nem voltam beteg.


2021. márc. 28. 18:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%

"hogy végre ő lehet a népszerű, a kiskedvenc,"

Tehát ezek szerint te voltál, és ő csak akkor tudott labdába rúgni ha te kidőltél és betegen nem tudtad elvenni az összes rivaldafényt.

Nem normális dolog felnőttként is ezeken a gyerekkori hülyeségeken kattogni, ezeket pszichológus fel tudja oldani.

2021. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
51%

Mit szívtál kiscsikó?

Ha semmit, akkor holnap reggel az elő dolgod legyen felkeresni egy pszichológust.

2021. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Nem felejtetted el ezeket, ha kérdést írsz ki róla.

Ha teheted, költözz el, kapcsolatot ne tarts velük és keress pszichológust aki segít.

2021. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
*az első dolgod...
2021. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem sose voltam kiskedvenc, csak kb fele fele arányban engem valakik jobban kedveltek, de ez neki SOKK volt. MINDENKI őt kellett hogy szeresse. Az összes barátomra barátnőmre megpróbált rámászni.
2021. márc. 28. 18:39
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el mert most voltam beteg és eszembejutott. Amúgy kb 6 éve nem voltam beteg.
2021. márc. 28. 18:42
 7/36 A kérdező kommentje:
Az meg hogy én fizessek pszicholópust egy hülye pszichopata rbanc miatt az meg nonszensz. Nem fog többet szembejutni.
2021. márc. 28. 19:00
 8/36 A kérdező kommentje:
Bocs az elírások miatt, itt alszik az újszülött lányom és nehezen billentyűzök.
2021. márc. 28. 19:02
 9/36 anonim ***** válasza:
Én csak jószándékból írtam a pszichológust, nagyon szomorú igen, hogy "a rosszindulatú emberek tettei miatt neked kellene járnod", de ha lelkileg problémákat okoz, érdemes segítséget kérni.
2021. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
68%
Ha hülye pszichopata rbancként beszélsz a saját húgodról és annak ellenére is ezeken a dolgokon kattogsz hogy már kialakult életed és saját családod van, akkor nem is lőttünk annyira mellé a pszichológussal...
2021. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!