Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véleményetek szerint a COVID-o...

Véleményetek szerint a COVID-ot kaptam el, vagy pedig nátha, influenza állhat a háttérben, esetleg más betegség?

Figyelt kérdés

A tüneteim:

- lázzal kezdődött (38 C)

- a láz mellett az első napokban ugyancsak volt száraz köhögés, de nem túl sok, naponta köhögök összesen vagy 20-30-at, nem többet

- az első két nap ezekkel a tünetekkel telt, majd a láz lement, 37.5 C-ra

- eddig melegem is volt sokszor a láz miatt, aztán a harmadik naptól már hidegrázás kezdődött, sapkát, sálat kellett feltenni a lakásban

- szintén harmadik naptól elkezdett fájni a felsőtestemen a bőr, kellemetlen ha hozzáér a ruha, háton, mellkason, vállon, felkarokon, és még érdekes módon a fejtetőn is (lehet hogy agyamra ment a vírus?), talán valamilyen vitamin hiánya idéz elő hasonló bőr érzékenységet, ha jól tudom B1

- az ízeket sem érzem annyira, furcsa ízű a kávé, több cukrot kellett beletennem, hogy elfogadható legyen, a leves is kissé furcsa ízű, leginkább csak a borsot érzem benne


nos, szerintetek milyen betegség lehet a szimptómák alapján?



2021. márc. 30. 17:10
1 2
 1/16 alletta ***** válasza:

hívd fel a háziorvost, majd ő diagnosztizálja.

jobbulást kívánok!

2021. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet korona meg más is. Ezt így csípőből meg nem mondja neked senki. A covidnak van vagy 90 tünete a hajhullástól a fogyásig, szal az is lehet simán de nem biztos, csak ha teszteled.


[link]

2021. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez covid lesz.

Én megúsztam enyhébb tünetekkel viszont az ízeket furcsán érzékelem még mindig

2021. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez covid, nagyon jellegzetesen leírtad a tüneteit.
2021. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Covid lesz.
2021. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem :/ és milyen tünetekre lehet még vajon számítani az idő előrehaladtával?


mit szedjek be? lényegében csak algopirin injekcióm van itthon, meg Zaldiar, amik talán szóba jöhetnek

2021. márc. 31. 01:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Paracetamolt szedj, ahogy telik az idő jobban leszel!
2021. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, mert ha Covid, antivirális szer (favipiravir) kellene nagyon gyorsan! Egyre több a fiatal a kórházakban, Te ne legyél köztük! Késői stádiumban csak olyan antivirális szer adható, amit csak kórházban tudnak neked biztosítani.
2021. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Értem, nekem egyelőre még mindig ezek a tüneteim vannak:

- láz, 38,5 fok

- köhögés már nincs, van viszont enyhe fejfájás

- viszont a felsőtestemen nagyon fáj a bőr, ha surlódik rajta a ruha, a pizsama, hát csillagokat látok, ugyanakkor elváltozás nincs a bőrön

- az ízeket kevésbé érzem, de azért érezni valamit

2021. ápr. 1. 16:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Szedsz gyógyszert?
2021. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!