Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy térítsem észre a konteóhí...

Hogy térítsem észre a konteóhívő, tüntetésre járó idős Anyukámat?

Figyelt kérdés

Édesanyám 66 éves, szerencsére jó egészségi állapotban van, de attól még féltem. Beszippantották ezek a konteós facebook csoportok meg a Hihetetlen magazin. Azóta már mindent tud, "megvilágosodott", rengeteg videót néz meg cikket olvas a témában. Számára ezek a hiteles források és aki mást hisz, az birka. Kiment a múltkori Gődény által szervezett tüntetésre is, maszk nélkül. De amúgy is maszk nélkül járkál mindenfele meg találkozik mindenkivel. Én aggódom, több barátom dolgozik kórházban, ismerjük az állapotokat, nem rettegünk, de édesanyám tüntetőleg el akarja kapni. Ha beszélünk erről, abból feszültség, vita lesz, és én vagyok a hülye. De mostmár tényleg fizikailag rosszul tudok lenni, rámjön a szorongás, hogy elkapja és belehal és akkor mi lesz.

Valaki hasonló helyzetben? Tanács?

Köszi!



2021. márc. 30. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Várj, míg elkapja a betegséget. Mást nem tehetsz. A konteósokat nem tudod észérvekkel meggyőzni. Ha képes lennél rá, akkor nem létezne a konteós kifejezés.
2021. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ne aggódj, az ilyen hülyék sosem halnak bele, valahogy ezek mindig megússzák...
2021. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Mond neki: "ahogy én elfogadom a te nézeteidet, kérlek te is fogadd el a enyéimet. Lehet hogy szerinted nincs betegség, de kérlek ne menyj ki tüntetni, mert az engem pont annyira megrémiszt, mint az téged hogy én beoltatom magam. Nem tudok éjszaka aludni, mert úgy érzrm lehet hogy veszélyben vagy."

Ezeknek az embereknek nem segítesz ha azt mondod hogy hülye vagy, azzal senkit sem győzől meg.

Nem biztos hogy jó szöveg, esetleg nem is akarod magad beoltani, de valami ilyesmi talán működhet ha kicsit hatsz az érzéseire

2021. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Termeszetes kivalasztodas.


Kerd meg, tegyen felre a temetesere, ne neked kelljen fizetni.

2021. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 David82 ***** válasza:
56%

Ne akard megváltoztatni, az ő élete.

Részben én is konteós vagyok -bár a szó jelentésével nem vagyok teljesen tisztában -mondom úgy, hogy a híreket óvatosan kezelem, nem mindent veszek be, amit a TV mond, és újság ír.

2021. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
5-ös akkor te nem vagy konteós egyáltalán.Én nem hallgatom a híreket és nem nézem a propaganda oltás reklámokat és dettó én se veszek be mindent amit olvasok vagy hallok esetleg.Ez nem konteós dolog
2021. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Téged szippantottak be a média hazugságai.
2021. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!