Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A korona vírus létezik?

A korona vírus létezik?

Figyelt kérdés

Már több mindt egy éve,korona vírus betegségekről halhatunk,és tudhatunk.ami már világszerte nagyon veszélyes betegség-nek számit a média szerint.viszont vannak tapasztalatom szerinti véleményeim,ezzel kapcsolatosan amire kiváncsi lennék màs hogyan látja.


Nagyon gyanus nekem. És félre értés ne essék,hiszek de azért el gondolkodtat a mai nap-ig,ezek a tévhitek.


1-nagyon sokan halnak meg a kórhàkban covid miatt,(Sokkal többen halnak meg akik kórházban vannak mindt akik otthon. Lehet hogy emberek alkották meg a vírust,azért hogy minél több ember meg haljon?


És a vakcinától miért vannak az emberek rosszul,hányinger szédűlés has fájás,lehet hogy a vakcina nem is ellenszer? Hanem egy olyan vegyűlet ami,elösegiti a vírust.


És látni neten hogy a kék maszkok-ban,valami féle kis kukacok vannak. Lehet hogy ez is szerepet játszik az emberek,el halálozásában?



Több ismerösöm mindt idős,és fiatal volt ebben a betegségben,viszont kórhàzba nem mentek otthon kezelték magukat és rendbe jöttek. Ismerösem között egyaránt voltak olyanok akik mindig egészségesek voltak,és a betegség miatt kétségbe esetten korházba mentek,rá egy hónap kezelés után meg haltak.akik otthon maradtak nem mentek sehova azok meg mindig élnek, és

A mai napig egészségesek.


Lehet hogy a vírus egy kitalált dolog? És egy tudós műve ez,ellenszerbe bele raknak minden féle negatív kórokozók-at.?


Ti hogyan látjátok


2021. ápr. 1. 13:54
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És el nézést a helyes íràsi hibàkért,és a rossz fogalmazásért is. Gondolom ezek alapján is nagyjábol értitek
2021. ápr. 1. 13:57
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy az írásképedből látszik, hogy túl buta vagy ahhoz, hogy megértsd a vírusok és az oltások működését, így nem is pazarlom az időmet arra, hogy leírjam neked...
2021. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

El nézést kértem,és fel zaklatotság-ból írtam és írom mert a mai nap,halt meg a barátom,aki a tegnap csak,rosszul érezte magát. Kórhàzba szàlitották és rá 2-óra mulva fel hívtuk,és azt mondta hogy màr 4-injekciót adtak be neki. 2-óra alatt 4-injekció? A reggel meg is halt.


Nagyon rosszul érint

2021. ápr. 1. 14:03
 4/24 anonim ***** válasza:
,,kék maszkok-ban,valami féle kis kukacok vannak" Erről még nem hallottam milyen kukacok?
2021. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Igen.
2021. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Részvétem!


Sajnos a pontos okát, és mi, hogyan történt, nagy eséllyel nem fogod megtudni, hogy minek kellett 4 injekció.

2021. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Részvétem".(köszönöm szépen)


"Sajnos a pontos okát,és mi hogyan történt,nagy eséllyel nem fogod megtudni,hogy minek kelett 4-injekció"( hát az bíztos.


"Mien kukacok",? Interneten meg találod,tele van vele. Mindenki arrol beszél,természetesen videó felvétel melett.

2021. ápr. 1. 14:13
 8/24 A kérdező kommentje:

Hazudsz"


Nem hazudok,sajnos igaz.

2021. ápr. 1. 14:15
 9/24 krwkco ***** válasza:
100%

Csak két dologra válaszolok.

1."Sokkal többen halnak meg akik kórházban vannak mint akik otthon"

A vírus a tüdőt rongálja a legjobban. Ezért a betegség súlyosbodásának általános jele, hogy a beteg légszomjjjal küzd. Felhívja a mentőt és kórházba viszik. Emiatt szinte senki nem marad otthon, amikor a betegség súlyosra fordul.

2. "a vakcinától miért vannak az emberek rosszul,hányinger szédűlés has fájás"

A vakcina úgy működik, hogy becsapja a szervezetet, miszerint veszélyes idegen fehérje került a vérbe. Erre beindulnak a védelmi reakciók.

- felszökik a láz. A kórokozóknak általában árt a magasabb testhőmérséklet.

- hányinger, hasfájás. A szervezet az ősi tapasztalatok alapján úgy gondolja, hogy mérgezés történt. Ezt megoldandó, próbál hányni, nem eszik többet a rossz anyagból (étvágytalan). Az ősidőkben ez sokszor bevált.

- szédülés. Erre nincs ötletem. Talán az immunreakciók kiváltotta terhelés vagy a láz miatt nem jut elegendő oxigén az agyba.

Összefoglava: a vakcinával nem gyógyszert juttatunk be, hanem a szervezetet arra késztetjük, hogy védekezzen egy nemlétező betegség ellen. Ezért betegségtüneteket mutat.

2021. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

10

Becsülendő, hogy az értelmi fogyatékosoknak is megpróbálod elmagyarázni érthető módon a dolgokat, de teljesen feleslegesen teszed.

2021. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!