Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan zajlott le nálatok a...

Hogyan zajlott le nálatok a covid?

Figyelt kérdés
Milyen tünetet észleltetek először, mikor súlyosbodott, mikor teszteltek, mit írt fel a háziorvos, segített e, mi enyhítette a tüneteket, milyen volt amikor a legsúlyosabb volt, hányadik nap volt ez, hányadik napod kezdett javulni? Ilyesmik érdekelnének.
2021. ápr. 1. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Még zajlik.
2021. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az 6.nap mióta érzem a tüneteket. 1.nap csak rázott a hideg (eleve fázós vagyok), köhögtem. 2.nap soha nem tapasztalt típusú fejfájásom lett, elkezdett felszakadni sárga köpet. 3.nap volt egy minimális hőemelkedésem, a pulzusom megemelkedett, a többi mind változatlan. 4.nap lett pozitív a tesztem, a pulzusom már lejjebb ment kicsit. 5.nap és 6.nap egyforma, a fejem már nem fáj annyira, de néha beleszúr.

Nem írt fel semmit a háziorvos, kétnaponta beveszek egy Aspirint a vérrög miatt, nem a fájdalom miatt. Napi 4500 mg C-vitamint, 7000 NE D-vitamint és 45mg cinket szedek. Teáimat mézzel iszom napi 2-3 bögrével.

2021. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy neha beszir a szivemnel, de 1-2 percen belul elmulik, ha egy hosszabb kohoges kozben megeroltetem, akkor jon elo
2021. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk sehogy és ezek után nem is tervezem.
2021. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2021. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer estem át rajta, egyik se volt rosszabb, mint bármelyik megfázás az eddígi 24 évem során.

Konkrétan ha a munkahely nem kötelez tesztre, azt se tudtam volna, hogy COVID volt.

2021. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Scream85 ***** válasza:
100%

Nálunk valószínűleg én vittem haza, én járok csak dolgozni, feleségem otthon van a kislányunkkal.

Nekem és a kislányunknak kb másfél napig volt lázunk (38 és 38,5 között), nekem még bő 2 hétig kisebb köhögés.

Feleségem (asztmás), ő nagyon durván köhögött, fájt a háta és mellkasa. kb 4-5nap után úgy háziorvosi ajánlásra kórházba vittük, ott volt 9napig.

Oxigéntámogatás, reggel és este 13 gyógyszer, injekciós kezelést kapott.

Hazakerülés után még kb 1-2 hétig köhögött.

Az ott kapott gyógyszer májkárosító hatása miatt most 2hónapig kellett szednie gyógyszert a májára.

2021. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első nap rossz közérzet, hasmenés, majd két napig torokfájás, hőemelkedés, fejfájás,de csak reggel. Napközben szinte semmi panasz. Ötödik nap, talán egy kis étvágytalanság.

Ma hatodik nap, eddig panaszmentes.

Pcr tesztre egyébként még korábban foglaltam idöpontot, utazás céljából. Torokfájás,höemelkedésnél megfordult a fejemben hogy covid lehet. De reménykedtem, hogy nem, oktoberben hasonlo panaszokkal férjemnek negativ lett a pcr tesztje. Családtagoknak januárban hirtelen lázzal, gyengeséggel indult.

Második nap PCR teszt mintavétel,harmadik nap eredmény: pozitiv.

Utazás helyett karantén.

Sajnos olvastam, hogy sokaknál 5-7. nap lett rosszabb. Még lehet hátra van a java.


28/N

2021. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as

Ez lett a büntetésed, mert utazni akartál.

2021. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Nem lett büntetés, csak utazás helyett karantén.

Húsvét, családlátogatás lett volna. A célország negativ pcr tesztet kér / oltásrol igazolást. Én pont be akartam volna tartani az elöirásokat (tudom, maradj otthon, ne utazz. De karácsonykor sem találkoztunk, és meguntam a várakozást hogy mikor lesz jobb a helyzet, mert ki tudja..)

2021. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!