Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a vírustagadó debilek...

Ezek a vírustagadó debilek tényleg addig röhögnek ezen az egészen, amíg el nem patkol valami hozzátartozójuk, vagy saját maguk ki nem kötnek egy kórházban?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg nem értem ezeket, ennyire nincs semmi ismerősük aki elkapta volna, nem néznek híreket, vagy nem értem komolyan....


Mai történet, ismerőst vittem oltásra, én másfél hónapja átestem a covidon, otthon lábaltam ki belőle, hülye ötlet volt, kórházba kellett volna mennem.

Biztonság kedvéért rajtam maszk, ismerősön is maszk, ablak letekerve, erre mellénk kér két kis p.csa a bikájukkal autóval, és elkezdenek rajtunk röhögni...


Gondoltam tartok nekik egy kis fejtágítást, de elfordultak.


Azt nem mondom hogy szívesen megfertőztem volna őket, de nagyon megérdemelnék az ilyen kis fszfejek.



2021. ápr. 1. 20:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
A kerdesedre nem tudom a valaszt, de "hulye otlet volt, korhazba kellett volna mennem", mit takar? Mit ereztel? Korhaz lehet ratett volna meg egy lapattal
2021. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%

Igen.

En is ismerek ilyeneket.

Többnyire alacsony iskolázottság jellemzi őket. Laposföldhívők, nem tudsz mit tenni.

Úgy szűrik a valósagot, hogy csak azt engedik be, amit még kepesek feldolgozni. És hát az nem valami sok.:/

Jó hír: az evolúció most nekünk dolgozik. A kormany meg nem, de szavazni kevesebb birka megy majd, ha a vírus a gyorsabb, a kínai vakcina meg sz.rt se ér.

2021. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
49%

Ó micsoda borzalom 😱😱😱 na majd a gonosz koronavírus úgyis jól ellátja a bajukat.

Te meg ne mozdulj ki többet és nem fognak kiröhögni.

2021. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
58%
Neten olvastam egy sztorit, persze nem tudom ellenőrizni a hitelességét de tök életszerű hogy egy 60+os idős kiment a kamupártos doki tüntetésére, aztán nem sokkal később covidos lett és elaptkolt.
2021. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
59%

Embere válogatja. Az is tény, hogy a kormány és jó pár szakember kommunikációja nem túl szerencsés. Az emberek eleve bizalmatlanok. Itt az oldalon vannak eléggé agresszívek. Ismerősi körben van olyan, aki néha megoszt egy oltáskritikus hírt, de nem erőlteti beszélgetés közben sem, nincsen vita. Teljesen normális nő amúgy és kedves.

Viszont van olyan is, aki régóta oltásellenes és amúgy ő már előtte is kötekedő idióta tudott lenni. Na vele idén nem is beszéltem. Egyszerűen borzalmas. Csak azért hívott fel-pedig direkt kerültem a témát, hogy nyomatni kezdje, kamu a járvány, ne oltassak. Amikor mondtam neki, hogy ismerősi körben fiatal nő meghalt, első kérdése: de biztosan volt más betegsége is. WTF Akkor végül is meghalhat mi? Akkor nincsen gond.

A másik a félelmetes ez a "hulljon a férgese" megmmondóemberkedés, én ezeken elhülök, pedig nem vagyok nagy emberbarát. Tehát amikor halálhírek alatt röhögnek mulatnak, meg hogy biztos kövér volt megérdemelte stb.

2021. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok, azok a verdás bigék a kanijukkal bármin röhögtek volna nyugi. Tehát mit tudom én, engem egyszer azért röhögtek ki, mert kóbor macskát etettem. Le is kr-vztak. :D
2021. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, én sem örülök annak, ha valaki meghal ebben a járványban. Az viszont felháborít, hogy ezek az ostoba, maszk nélkül, csapatostul viháncoló kretének össze-vissza fertőzhetik maguk körül azokat, akik már nem úsznák meg tünetmentesen, hanem...sőt.

Nem bánom, ha elítéltek miatta, de az ilyenekért nem tudok őszintén sírni.


Sokkoló volt ma hűtőkonténereket látni a kórház melletti járdáról, eldugott részen, elhálózott/függönyözött kerítés mögött.

Biztos minden oké, valóban.👍😥

2021. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy ha valami vizuálisan durvább dologgal járna a betegség, tehát vérhányás, kiütések, akkor az emberek jobban vigyáznának? Hm. Szerintem nem.
2021. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
65%

Nem azért de nem tudom ki a debil, átugrott a kocsidba a koronavírus, vagy mi ebben a nagy tragédia?

Honnan veszed egyáltalán, hogy rajtad nevettek, emberek élik az életüket, boldogok nevetnek mi ebben a baj. Ja, hogy nem vette át az agyukat az ilyen retard rettegés amit most itt letoltatok? Komolyan már nevetni se lehet a kocsiban mert felkötik lassan az embert ha rendesen élni akarná az életét.

Tényleg aki nem hord maszkot amikor barátokkal van akkor már ilyen hullaházat meg hűtőkonténereket kell vizionálni? És szerintetek ez a normális hozzáállás? Mekkora szintű agymosás ez már ehhez és csak egy éve tolja a média a koronavírushisztit de ez tényleg az idiotizmus tetőfoka...

2021. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
25%

Te normális vagy? Nem vizionáltam, hanem láttam. Hát baszki😂🤦‍♀️

És igen, baratok mellett immunisak vagyunk mindenre is.

Már ertem, kik nézték a Baratok Közt ötmilliomodik részét is.

Hülyegyerek, menj önkentesnek a vicc osztályra, az van kiírva, hogy covid, piros zóna.

3-4 oras kepzessel várják az önkenteseket, mert túl sok a süti meg a kávé és kockasra unják magukat műszakban, kene valaki, aki legalabb kártyázni tud.

2021. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!