Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan tudom meg, hogy az...

Honnan tudom meg, hogy az oltás valóban hatásos?

Figyelt kérdés
Megkaptam mindkét adagot, a második után már eltelt 2 hét, de az ég világon semmit nem érzek, semmi mellékhatása nem volt. Honnan lehetek abban biztos, hogy kifejti a hatását?
2021. ápr. 1. 21:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Méress koronavírus tüskefehérje elleni antitestet egy magánlaborban. De igaziból abból tudod meg, hogy nem kapod el a COVID-ot, remélhetőleg.
2021. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy. Hiszel a statisztikának meg a tanulmányoknak és ennyi.

Attól még maszkot ugyanúgy kell hordani, illetve ugyanúgy oda kell figyelni a dolgokra.

2021. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
55%
Első: Nincs értelme. Az ellenanyagszint és a védettség között nem találtak összefüggést, tehát ezzel nem megy semmire.
2021. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
3#: valami alapja mégis lehet, ha ezt mérik és használják fel kutatásokban az oltottaknál. Hol olvastad amúgy?
2021. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Ez a hapsi elég jó, tudományos vizsgálatokon alapuló dolgokat oszt meg.

2021. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van, de én sem gondoltam, hogy egy antitest vizsgákat abszolút biztonsággal megmondja, hogy mennyire védett az illető. Csak tájékozódó jellegű eredményt ad.
2021. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Ha az antitest teszt pozitív, akkor az azért ad egy megerősítést. Ha negatív, az nem jelenti azt, hogy ne lennél védett. Én is azt mondom, hogy a statisztikán alapuló nagymintás tesztekben kell bízni.
2021. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
45%
Nem az oltástól kell megváltó hatást várni, hanem egészségesen táplálkozni és rendszeresen sportolni.
2021. ápr. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Menny Afrikába meg haza, ha nemkaptad el hatásos!
2021. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

Afrikába ne menjen, mert a dél-afrikai mutáns ellen nem eléggé hatásos!

8#: sajnos, elég sok egészségesen táplálkozó és rendszeresen sportoló beteg (is) van jelenleg, több közülük kórházban!!!

2021. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!