Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akit Astra Zenecával oltottak:...

Akit Astra Zenecával oltottak: voltak tüneteid?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Napokig rosszul voltam utána
Rosszul voltam, de csak pár óráig, max. 1 napig
Csak kellemetlen tüneteim voltak (enyhe hidegrázás, hőemelkedés, ilyesmi)
Nem tapasztaltam semmi mellékhatást
egyéb, lent leírom
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Fájt a karom 2 napig durván, felemelni sem bírtam. Kb fél napp az oltás után kezdtem jobban érezni, addig az egvilágon semmit.

Éjjel hidegrázás, enyhe láz, fejfájás. Masnap tarkómerevség, gyengeség. Ennyi volt.

2021. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, mar otvenszer leirtam. Szinte mindenkinek masnap eleg vacak, de atlag egy-ket nap, ritkan tobb.

Nekem masnap influenzas faradtsag, szemsajgas, nyirokcsomok, izmok sajgasa, etvagytalansag. Nurofentol felora mulva jobban lettem sokkal, de csak 12 ora vergodes utan jutott eszembe bevenni.

2021. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, számomra mindegyik hasznos volt!
2021. ápr. 4. 08:56
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Az első oltás után még aznap nagyon belázasodtam, rázott a hideg, egyszer hánytam is. Egy lázcsillapítót vettem be, az szépen levitte, másnapra már csak egy kis hőemelkedésem volt, harmadnapra annyi se. Abban a pár napban nem éreztem magam csúcsformában, de pl. a második nap már tudtam online egyetemi órákon részt venni, szóval nem voltam teljesen kivonva a forgalomból.
2021. ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Keresztanyám tüdőembóliás lett és majdnem belehalt.
2021. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
#5 buktad a trollkodást, Magyarországon még nem fordult elő ilyen eset.
2021. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tündy77 válasza:
72%
Az injekció beadása után 3-4 órára hidegrázásom volt, a karomban amolyan erős izomláz érzésem volt de harmadik napra elmúlt.(Elviselhető a fájdalom) AstraZenecával a világon 40-50 millió embert oltottak be. A vérrög kialakulása az alábbi tünetek lépnek fel légszomj, mellkasi v gyomorfájdalom, duzzanat hideg meleg végtagokon, homályos látás, többszörös véraláfutások, vöröses lilás foltok vagy bőr alatti vérhólyagok. Vírus nélküli időszakban 1000 emberből 0,6 az arány a kialakulása a vérrögnek. A hormonális fogamzásgátló tabletta is amik négyszeresére emelik a vérrög kockázatát, s több millió nő szedi.
2021. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1 napig láz, nagyon erős hidegrázás, mindenem fájt, elsősorban a fejem meg a derekam. Aztán elmúlt hálistennek. Remélem, legalább a védelem is kialakul a covid ellen, ha már ilyen durva oltási reakciót kellett elviselni.
2021. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az én tapasztalataim, hátha valakinek segít:

Az oltás után kb 12 órával, estére lett lázam, rázott is a hideg. Az éjszaka elég rossz volt, elkezdett a fejem is fájni, meg a karom is elég durván. Másnap szédültem, gyenge voltam, erősen fájt a fejem, homályos volt a látásom és estére még magasabb lázam lett. Harmadnap már csak szédülés volt és enyhe karfájdalom a szúrás helyén, minden más elmúlt.

2021. ápr. 9. 01:12
 10/17 4.Balázs válasza:

Sziasztok,


nekem szinte semmi nem volt, az oltás helye fájt kicsit néhány napig mindkét kör után.

Néhány ismerős tapasztalata: gyengeség, néha hőemelkedés pár napig.


Egyetértek az előttem szólókkal: a vírus veszélyes, az oltás veszélye minimális. A mellékhatások normálisak, én még azokat is megúsztam.


Üdv

2021. ápr. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!