Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most aki jelenleg covidos...

Most aki jelenleg covidos beteg, de nem tud róla, tünetmentes és elmegy oltásra, és beoltják, ez így rendben van? Nem lesz még betegebb?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés, ha már valaki átesett a covidon tünetmentesen, pár hónapja vagy egy éve és immunis lett, és elmegy oltásra, beoltják, utána nem lesz betegebb?

Illetve, neki szükséges az oltás?


Szerény véleményem szerint: Mi a fenéért nem csinálnak az oltás előtt egy gyors tesztet mindenkivel?? (lehet már immunis az illető, régen átesett a covidon vagy éppen jelenleg covidos tünetmentesen).



2021. ápr. 2. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ugye tudod hogy aki átesett az nem lesz örökre védett?
2021. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, maximálisan egyetértek veled. Nem szabadna oltani teszt nélkül, amit persze max. 1 nappal az oltás előtt csinálnak. Hiszen a védőoltások sem adhatók be még egy kis nátha esetén sem. Pedig azok legtöbbjével már bőséges tapasztalat született hosszú evek során

A covid vakcinák hatásairól pedig tulajdonképen semmi tapasztalat nincs és oltanak ész nélkül, boldog boldogtalant.

2021. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem lesz még betegebb?


De igen. Veszélyes fertőzöttet oltani . Nem csak a kovidnál,hanem mindennél ,csak most szarnak rá .

Fertőzöttnek nem hogy nem lenne ajánlott,hanem tilos beadni a védoltást , most éppen az emberkísérleti fázisban járunk ,szóval ezért nem érdekel senkit különösebben .

2021. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3#. Jézusom!! Bakker!! Megrémísztettél!


Középkorú vagyok, elég sok emberrel érintkeztem. Régebben mintha kicsit furcsán éreztem magam, lehet, hogy covidos voltam? Lehet nem. Lehet már át is estem rajta, fél vagy 1 éve.


De, lehet jelenleg megint covidos vagyok csak tünetmentesen.


....és most 6.-ára kell mennem oltásra szputnyikra!!!


Jajjj!!! Mitévő legyek?

2021. ápr. 2. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tünetmentes covidos vagy, oltásra tilos menni!
2021. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5#. De, honnan tudjuk, hogy covidosak vagyunk vagy nem?


Állítom neked, hazánkban jelenleg is kb. 1 millió kovidos van!


Amit látsz a tv-ben minden nap, hogy kb. napi 9-10 ezer kovidost azonosítottak, az a jéghegy csúcsa!

Azokat letesztelték és úgy derült ki róluk!


De, nem mindenkit tesztelnek le és rengeteg kovidos van jelenleg is csak nem tudnak róla!

....és most folyik az oltás miziéria!! Hívnak oltani boldog-boldogtalant!!


Nekem is menni kell 06-án!! Jézusom!!! Mi tévő legyek?

2021. ápr. 2. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass tesztet. Jó pénzért még házhoz is kimennek, sürgősségi felárral még aznap megtudod az eredményt. Mondjuk kb. 25-30 ezer körül van mindennel együtt.
2021. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Húsvétkor? Amúgy sincs rá pénzem! Úristen!
2021. ápr. 2. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy Húsvétkor oltanak végig, az egész ünnep alatt, szerintem a tesztet is elvégeznék. Üzlet az üzlet.

Hát igen, elég drága dolog a privát teszt.

Engem tegnap teszteltek munkahelyen, de csak Húsvét után kapom az oltást. Akkorra a tegnapi negatív akár pozitív is lehet. Én erősen gondolkodom a privát teszten, közvetlen oltás előtt. Bár nekem sincs kidobni való pénzem, de az egészségem és a biztonságom talán ennyit megér.

2021. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát igen kérdező,megértem a problémád. Nem azért írtam,hogy megrémisszelek,de ez az igazság. Mondhatnám,hogy itt Németországban kérik is,hogy legalább heti egyszer teszteltesd le magad , pont emiatt ,de itt ingyen elvégzik ,legalábbis nekem a munkahelyemen .. Máshol meg a patikában jár mindenkinek x mennyiség havonta,ingyen . Szóval jöhetnék ezekkel a példákkal,de otthon ezzel is megy a rablás , ha jól tudom 8 ezer forint egy szaros gyorsteszt is a gyógyszertárban ..a vérteszt meg még drágább gondolom.

Mindenestre én az oltás előtti napon biztos meg fogom csináltatni,neked is ezt javaslom ,hiába drága .

2021. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!