Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miert vettek elore azokat az...

Miert vettek elore azokat az idoseket akik februarban regisztaltak csak?

Figyelt kérdés

Tele vagyok idos ismerosokkel, akik marcius elejeig hajtogattak hogy ok nem kernek oltast, aztan hirtelen lett egy csono beteg isnerosuk, meg halottaik es mar kell nekik is...


Igy egy csomo munkakepes, oltani kivankozo ember marad hatra mert a sok meggondolatlan oreg banya eszhez tert.


Tenyleg jol van ez igy?


2021. ápr. 4. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Igen, jól van. Végre megjött az eszük.
2021. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert a cél az, hogy minél inkább veszélyezetett valaki, annál hamarabb megvédjék az oltással. De most már remélhetőleg pár héten belül elérnek az összes regisztrálthoz. Reméljük, tartani tudják a tempót az orvosok, sajnos az sem lenne csoda, ha kiégnének idő előtt.
2021. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:
55%

Ha valaki később regisztrál, azzal senkinek sem okoz kárt. Ezzel a lépéssel senkitől nem veszi el az oltást.

Ha az oltási sorrend elvei szerint előbbre kerülnének, akkor nincs ok, hogy ezt elveszítsék. Semmit nem változott az, hogy az ő oltásuk a nyereség/veszteség elven mennyire szükséges.

2021. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áprilisban szerintem mindenki sorra kerül.
2021. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha március elejéig halogatták, nem lehetett könnyű utána meg februárban regisztrálni.

Egyébként és sem engedtem volna utólag már előre kerülni, mert pont így tervezhetetlen mindenkinek az egész.

2021. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!