Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miert Pont 10 nap a karanten...

Miert Pont 10 nap a karanten ? Engem a haziorvos idohuzasa miatt a 15. napon teszteltek a tunetek utan es pozitiv lett. akkor hogy van ez ? vagy ha pozitiv akkor se fertoz kesobb mar ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

14 nap volt eredetileg.

viszont azt az emberek nem tartják be.

Ezért csökkentették 10 napra.


És ez egy átlag szám, ez olyan mint az átlag testmagassag 🙂

2021. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor is fertőzöl, de az orvosoknak ötletük sincs, hogy meddig. Én 3 hétig voltam karanténban, pedig még most is vannak tüneteim.
2021. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2. es leteszteltek kesobb is ?

Az a fura nekem elmultak a tüneteim majd most visszatertek

2021. ápr. 6. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem teszteltek le, az nem feltétele a karantén feloldásának.
2021. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4# vagyok. Amit leírsz, az sajnos gyakori. A háziorvosom mondta, hogy post-covid esetén a tünetek egy kis kihagyás után újra előjöhetnek.
2021. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem baj, ha pozitív vagy, nyugodtan kimehetsz a szuper rendeletnek köszönhetően.
2021. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
o de jo akkor holnap nyitnak az üzletek megyek is shoppingolni hatha egy uj bluztol meggyógyulok 😀
2021. ápr. 6. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező szolj ha igen akkor megyek en is vásárolni 😂😂
2021. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mik voltak a tüneteitek? ÉN MA voltam házi orvosnál. Elvileg holnap kijönnek tesztelni, előtte hivnak.. De aztmondták többen hogy nem fognak kijönni majd nekem kell bemenni kórházba. Kivéve a háziorvos. Izgulok.
2021. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem elment a szaglásom semmi más tünetem nem volt
2021. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!