Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás után mennyivel kapok...

Oltás után mennyivel kapok karantén mentességet? Elegem van már, hogy majd egy hete oltva vagyok előtte se bírtam elkapni, de a családom miatt folyton karanténba vágnak.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok hogy egy semmi miatt beoltattad magad
2021. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha semmi ha nem 25 napot dekkoltam már itthon. Ha most kapok még 10 napot akkor inkább házhoz hívok egy elmeorvost.
2021. ápr. 6. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nézd,tudom hogy ez nem vigasztal de én már az elejétől kezdve tudtam hogy csalás az egész.Ezert nem is teszteltem magam,nem is oltottam be magam így még megmaradt az a maradék szabadságom,persze este 8-kor nekem is pizsama osztás van...
2021. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az oltásnak semmi köze jelenleg a karanténmentességhez.

Amint bebizonyosodik, hogy oltott személy nem fertőzhet, onnantól lehet, hogy lesz ilyen. Ha nem olvastad volna, elmondanám, hogy az oltás arra jó, hogy súlyos szövődmények ne alakulhassanak ki, és ha elkaptad, lehetőleg ne halj bele. Ennél többet egyik sem ígért.

Ha mindenki negativ nálatok, javaslom, hogy bonts egy pezsgőt, és költözz külön. Akkor senki miatt nem kell majd otthon dekkolnod...

2021. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!