Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 33 éves nő vagyok és az...

33 éves nő vagyok és az Astrazenecát fogom megkapni. Össze-vissza olvasok a neten mindent. A hozzátartozóim azt mondják meg fogok halni tőle, mert fiatal vagyok. Tapasztalata ezzel a vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 20:46
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Főleg velem egykorú nők tapasztalata érdekel
2021. ápr. 9. 20:47
 2/41 anonim válasza:
15%

Semmi bajod nem lesz, ha nem szedsz fogamzásgátlód, vagy nincs vérrögre hajlamosító betegséged.

De ezt pontosan tudod!

Fizetett libsi troll vagy, ugye?

2021. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Olyan több millióan megkapták már Astrazenecát. Köszönik, jól vannak.
2021. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Hellmano ***** válasza:
73%
Fel lép az Astra Zenekar együttes. Bocs nem hagyhattam ki csak múltkor hallottam egy öreg nénitől, hogy mondja a másiknak. "Engem is az Asztrazenekar-ral oltanak" mondom oké :)
2021. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
65%

Sok millió beoltottból alig néhány esetben lépett fel ilyen, az oltás következményeként.

De ez mind teljesen egyértelműen fent van az interneten is.

Valahogy nehezen hiszem el, hogy ténylegesen ilyen ostobák lennének a hozzátartozóid, mindenesetre ha ez igaz, nagyon hamar szakítsd meg velük a kapcsolatot!

2021. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%

Kb. egy a kétmillióhoz az esélye a vérrögképződésnek. Ennél annak is nagyobb az esélye, hogy odafelé menet elüt egy busz.


Reálisan előfordulhat az oltás napján vagy másnap láz, levertség, erős fáradtság (eléggé "szarul levés"), de ez egy nap alatt elmúlik.

2021. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

Ritkábban, de előfordulhat, hogy akár napokig tart a láz és rosszullét, itt is panaszkodtak ilyenre, de a tünetek, és azok időbeli meglétét százalékos arányokra bontva megtalálod a neten.

Asszem a CDC pont csinált ilyen összefoglalót.

2021. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Az ismeretségi körömben páran vérhigítót szedtek az oltás után egy hétig - főleg akiknél van orvos a családban vagy egyéb protekció - és felíratták maguknak. A háziorvosodtól szerintem te is kérhetsz, ha félsz a komplikációktól.
2021. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. 3 éve szedtem 1 évig. Akkor csináltak véralvadás (remélem jól írom) vizsgálatot és minden rendben volt.
2021. ápr. 9. 21:15
 10/41 anonim ***** válasza:
68%

Semmi bajod nem lesz, a

lehetséges láz, izomfájdalom stb.-n kívül.

2021. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!