Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elvileg hova fognak behívni...

Elvileg hova fognak behívni oltásra, ha hivatalosan már új lakcímem van, viszont a helyi körzeti orvoshoz még nem jelentkeztem át?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vidéken, Tiszaújfalun lakom, és már a lakcímkártyámon is az új lakcímem szerepel, a háziorvosom viszont még mindig a budapesti, II. kerületi körzeti orvos. Az oltás szempontjából ilyenkor a hivatalosan bejelentett lakcím a mérvadó, vagy a háziorvos, akihez tartozom?

2021. ápr. 11. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oda fognak behívni, amelyik címedet a regisztráció során leadtad.
2021. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak még távolabb van a két hely. Remélem, hogy amit megadtál, oda fognak hívni, mert amúgy mi értelme külön lakcímet megadni, ha a TAJ szám alapján oda küldenek ahol bejelentkezve vagy. Ha közben behívnak, írd meg mi lett.
2021. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én Veszprém megyei címet adtam meg regisztrációnál, ide is szól a lakcímem.


Mégis a Csongrádi oltópontra hívtak (itt van a háziorvosom, de nem ő oltott, hanem oltópont).


Mondjuk ez ilyen Astra volt, amikor kb senki nem akarta felvenni egy hete szóval lehet ezért jöttem szóba ???

2021. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

---

Szóval szerintem igazából annyira nem számít hogy mit adsz meg a tajszámodon kívűl a regisztrációnál.


Ott csak azt nézik hogy egyáltalán akarsz-e.

2021. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fene se tudja már, mindkettőt hallottam már, szerencsejáték.
2021. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az állandó lakcímem vidéken van, lakcím kártyára b
2021. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, 1 -es vagyok újra. Tehát, állandó lakcímem vidéken van, bejelentett tartózkodási helyem 8. kerület, háziorvosom 7. ker. Regisztráció során a tartózkodási címem adtam meg, az ide tartozó oltópontra küldtek.
2021. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Aki a regisztrációdkor volt a háziorvosod, annak a listájára kerülsz. Tehát a te esetedben ez a budapesti 2. kerületi orvos lesz. El tudod intézni, ha orvost váltasz, hogy átkerülj az ő listájára de nem lesz egyszerű feladat.
2021. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az oltásra a neten keresztül regisztráltam - egyelőre még nem kaptam visszajelzést arról, hogy a központi rendszer befogadta és sikeresen fel is dolgozta az adatokat. Ugyanazt a címet adtam meg ami a jelenlegi lakcímkártyán is szerepel, vagyis az új lakcímemmel regisztráltam. Majd megírom nektek, hogy végül hova hívtak be :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. ápr. 11. 14:09
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyolcas vagyok.


a regisztrációdat itt tudod ellenőrizni:


[link]


Amit írtam tapasztalatból írtam, nem a lakcím számít. Engem is a régi háziorvos keresett meg, akinél vagy húsz éve nem voltam, de mikor regisztráltam akkor még hozzá voltam rendelve, hiába váltottam közben gyorsan a jelenlegi lakcímemhez tartozó háziorvoshoz. És az ahhoz közeli oltópontra kell mennem.

2021. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!