Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rakhatnak karanténba teszt...

Rakhatnak karanténba teszt nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát ha csak korona gyanús vagyok, de nem volt még semmilyen teszt se. Az orvos azt mondja, h bármikor ellenőrizhetnek, h itthon vagyok-e. Ismerősöm azt mondja, h pozitív teszt nélkül nem tarthatnak itthon. Most akkor melyik az igaz? Gondolom csak nem hazudott az orvos..
2021. ápr. 12. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak minden családtagot letesztelni, nincs kapacitás.
2021. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Amikor én elfertőződtem, a férjemet is hatósági karanténba tették. Őt nem tesztelték.


Ha nem szoros kontakt vagy, hanem tüneteim vannak, gyanú esetén sem mindig küldenek tesztre. Akkor a háziorvos rendeli el a karantént. Akkor nem mennek ki ugyan ellenőrizni, de ha bármi miatt igazoltatnak, vagy valaki meglát, és bejelenti, akkor büntetnek.

2021. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igazságtalan, de sajnos megtehetik. Mint ahogy ártatlanul is börtönbe csukhatnak. Ez egy ilyen világ.
2021. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell teszteltetni, akkor nincs karantén sem.
2021. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 persze, gondolom ilyen mentalitással a maszkot se hordod.
2021. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, amikor csak nem kell, nem is hordom, ez így is van. Ha már oltani sem hajlandóak...
2021. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na azóta felhívtak a kórházból, h holnap kijönnek hozzám csinálni tesztet. Mennyire szokták ellenőrizni, h most itthon vagyok-e? Mert azért boltba csak jó lenne elmenjek, mert én úgy gondolom, h csak egy megfázás történt velem. Pénteken ástam kint a kertben egy szál pólóban, és aztán másnap lettem szarul. Sztem pont emiatt.
2021. ápr. 12. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért terjed ilyen szépen a vírus.
2021. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De mondom, h csak megvagyok fázva. Ez a korona baromsággal meg hagyjon mindenki békén. Múltkor is ételmérgezésem volt, amit én k*rvára megmondtam, de neeeeeem... Karantén 3 hét. Anyátokat. Jó kevés fizetésem lett. Megérte
2021. ápr. 12. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet élelmiszert is online rendelni.
2021. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!