Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai vakcináról?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Teljesen jó, a legjobb vakcina az összes közül, mert régi technika és az összes mutáció ellen ez véd legjobban
Veszélyes, mert ahogy Duda Ernő professzor is mondta a molekuláris mimikri miatt hosszútávon nagyobb esélye van hogy autoimmun folyamat alakuljon ki.
Hatástalan vagy nagyon gyenge hatású ugyanis a molekuláris mimikri miatt az immunrendszer "elmegy mellette" és így nem alakul ki erős jó védelem
Teljesen mindegy, egyformán jó mindegyik
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Mint te is tudod már, hogy tegnap a kínaiak elismerték, hogy kb. 50% körüli a hatásfoka.

Persze ez is kérdőjeles, hiszen nem lett az unióban bevizsgálva.

2021. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Csak összehasonlításul pl. a Pfizer 95%-os !!
2021. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Más lehetőség nincs?

Valószínűleg kevésbé hatékony mint a Pfizer, a Moderna és a Szputnyik, de azért sokkal jobb mint a semmi. Én ismerek olyat, aki megkapta a sinopharm-ot, és utána amikor vele egy háztartásban volt valaki covidos, nem kapta el. Meg tudok olyanról is, hogy egy társaságban mindenki covidos lett, csak éppen az a 2 ember nem, aki megkapta a kínai oltást.

2021. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3. Én népegészségyel foglalkozom és sajnos épp az ellenkezőjét látom, legtöbben kínai után beteg és kórházban vannak.....

Ja és olyan is van aki semmilyen oltást nem kapott és egyedül ő nem lett beteg

2021. ápr. 12. 20:37
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Sok ismerősöm felvette, főleg idősek. Egyik sem kapta el a covidot azóta sem, szóval tutira jó.
2021. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
A covidtól minden jobb.
2021. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi az ördög az a molekuláris mimikri? Én konkrétan kétségbe vagyok esve és fel is vagyok háborodva, jól bepaliztak vele, miközben nem ér semmit. Csak azért fogadtam el, mert esélyét sem láttam, hogy a közeljövőben normális oltáshoz jutok, és erre egy hét múlva kaphattam volna Phizert. A kormány nem fogja elismerni a hibáját, és teljesen bizonytalan, hogy adnak-e 3.-at, az ér-e valamit, vagy adnak-e egy más fajtát (abból vajon elég lesz egy is?), mindenesetre tök fölösleges volt ez a ráadásul legdrágább oltás.
2021. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kerdezo!


Nem lehetne hogy megtanulsz irni, fogalmazni.


Ha te egyetemre jarsz, ott mar nagy baj lehet.

2021. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7. Egyes kórokozók, hepatitis b vírus, egyes baktériumok, zika vírus stb. és a sars cov 2 is, hasonló molekuláris mintázatokat vessz fel mint a saját molekuláink, részben emiatt alakul ki a hosszú covid betegség...

Szóval ezt úgy kell elképzelni mint a botsáskát, egyszerűen ahogy te sem veszed észre a botsáskát úgy az immunrendszer sem veszi mindenkinél észre a koronavírust

2021. ápr. 13. 06:27
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

#7


Pontosan lehetett tudni, hogy semmiféle uniós engedéllyel nem rendelkezik sem az orosz, sem a kínai vakcina.

A Szíjártó utasítására adták ki két nap alatt az itthoni "engedélyt".

A kormányt, hogy ne lehessen perelni, ezért "vészhelyzeti engedélyük" van.


A kínairól kiderült, hogy nemhogy 84%-os mint ígérték, hanem csak kb. 50,25%-os. (De ez sem biztos.)

50% felett fogadja el a vakcinákat az EU meg a nyunyóka.


Az orosznál is rezeg a léc, mert amint be akarták vizsgáltatni a szlovákok, az oroszok azonnal kérik vissza az egész szállítmányt.


Az Astra is leszerepelt már annyira, hogy kénytelenek nevet változtatni.


Mindössze a Pfizer és a Moderna az amikkel már több százmillió embert beoltottak és továbbra is 95%-os a hatásfokuk.

Sőt már gyerekeket is oltanak velük.

Köszönettel Karikó Katalinnak!!

2021. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!