Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltottak, volt valami...

Covid oltottak, volt valami mellékhatás az oltás után?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok meg melyik vakcinát kaptatok.

2021. ápr. 13. 10:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Pfizer

Első: Izomlázszerűség

Második: Egy nap láz és fáradtság, egy nap hőemelkedés és levertség, harmadik nap mint ha mi se történt volna

2021. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
26%
belehaltam az astra zenecába
2021. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

Szputnyik, 1. adag

1 napig hőemelkedés, enyhe végtagfájdalom, 2 napig éreztem az oltás helyét. Utána abszolút semmi.

2021. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%

Irok nehanyat a csaladbol, baratokbol, ha nem baj.

-szomszedom 36 eves no, 1.orosztol semmi, 2. aznap este laz, vegtagfajdalom, fekve nem kapott levegot es halalfelelme volt,masnap estere elmult

-nagymamam 81 eves, Pfizer, egyik utan sem erzett semmit,csak a 2. utan nehany nappal panaszkodott faradtsagra (de ez inkabb az idojarashoz kotheto szerintem)

-nagynenem 64 eves, Modernat kapott, meg csak az elsot, nem panaszkodott

-nagybatyam 70 eves, Modernat kapott, meg csak az elsot, valoszinuleg fertozott volt mikor beadtak neki, azota rosszul van es hamarosan kene mennie a masodikra

-testverem 25 eves, Pfizert kapott egyet, 2 napig fekudt utana

-unokatestverem 34 eves, elso Astrat kapta, a 2.ra nem tudott menni, az orvosok azt mondtak hogy tunetmentesen kaphatta meg az elsot es jelenleg korhazban van, lelegezteton, a tudeje 50%-os

-szaktarsam anyukaja 50 eves, astrat kapott, daganatos beteg es oltas elott nehany hettel volt beteg, korhazban is volt, az oltas utan is korhazba kerult es a masodikat nem akarjak beadni neki mar

-keresztapam anyukaja 70 eves, nem tudom milyet kapott, az elsot a fertozes utan 2 hettel kapta,de nem volt egyik oltas utan sem problemaja

2021. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
73%

Astrát kaptam.

1. nap semmi. 24 óra múlva ólmos fáradtságot éreztem, 37,7-ig ment fel a hőmérsékletem, nem tudtam negyedóránál tovább ülni, szóval feküdtem meg sokat aludtam. De amúgy étvágyam volt, a kedvem jó volt, az oltás utáni helyi fájdalmon kívül semmi bajom nem volt. Másnap még mindig fáradtnak éreztem magam, 37-37,4 között volt hőemelkedésem, a kedvem, étvágyam továbbra is remek volt, tudtam már ülni huzamosabb ideig, de inkább feküdni esett jól. A következő nap meg kutya bajom sem volt, csak kicsit az injekció helyét éreztem.

2021. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
Szputnyik. Másnap erőteljes hányinger, fájt a helye két napig. A második a jövő héten aktuális.
2021. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%
AstraZeneca. Egy napig láz (38. 7 volt a legmagasabb, lázcsillapítóval, vizes borogatással lement), fáradtság, a bal felkarom napokig fájt.
2021. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%
Sputnik, semmi nem volt az első után.
2021. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%
Pfizert kaptam, 21 évesen a 2. után levert voltam 1 napig. Ehhez képest 77 éves nagymamám a kínai után felásózta az egész kertet, meg se kottyant neki.
2021. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%

#9

Nincs bírás velük, 80 éves nagypapám is kertészkedett az Astra után. :D Jó egészséget a nagyidnak! :)

2021. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!