Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Utalhat agyi trombózisra, ha...

Utalhat agyi trombózisra, ha Astrazeneca oltás után másfél hete fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Vagy az agyi trombózis csak hirtelen tud kialakulni?

Másfél hete oltottak Astrazenecával. Utána egy napig lázas voltam, fájt a fejem. Utána elmúlt a láz, de a fejfájás csak egy napra múlt el. 3. nap megint megfájdult a fejem, és azóta folyamatosan fáj. Közben megjött, és a frontokra is érzékeny vagyok, ezek miatt máskor is szokott fájni a fejem, de nem ilyen hosszú ideig, illetve gyógyszer hatására el szokott múlni, de most nem.

Nem erős fájdalom egyébként, csak hosszan tartó, és más jellegű, mint általában. A fejem hátsó része is fáj, míg máskor csak a homlokom szokott.

Ez lehet agyi trombózis, vagy az nem lehet ilyen elnyújtott?

Esetleg más is tapasztalt hosszan tartó fejfájást Astrazeneca oltás után?

Orvoshoz nem szívesen mennék, mert még nem telt el elég idő az oltás óta a védettség kialakulásához. Más se hiányoznak, mint hogy még elkapjam a vírust is.



2021. ápr. 14. 15:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Hívd fel a háziorvosod!
2021. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Pedig mindenképpen orvoshoz kellene fordulnod, nehogy valami nagyobb baj történjen.
2021. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%

Az Astra eléggé egy zűrös oltás.

Minden nap hallani valami újabbnál újabb negatív hírt ezzel a vakcinával kapcsolatban.

Én biztos, hogy nem kockáztatom meg a felvételét.

2021. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos ez az oltás egyik mellékhatása :/ Miért az astrát kaptad? Egyik legrosszabb oltás.
2021. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#4 ez volt. Szputnyik lett volna még, de azt nem kaphattam korábbi pajzsmirigy alulműködés és autoimmun betegség gyanúja miatt.

Meddig tart ez a mellékhatás? Ugye csak fejfájás, komolyabb baj nem lesz belőle?

2021. ápr. 16. 15:05
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Nekem valszeg a vírustól fájt legalább egy hétig sorozatban a fejem, plusz hajlamos vagyok migrénre én is frontoknál. Kitartás, ha nyugtalanít akkor hívd fel a háziorvosod, de szerintem ha nagyobb baj lenne akkor nagy erős lenne a fájás. Nyugodj meg, valószínű csak átmeneti a dolog.
2021. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem mertem felhívni a háziorvost, mert kicsit javult a fejfájás, és nem akarom, hogy hülyének nézzen. Aztán meg nem venne komolyan legközelebb, ha komoly bajom lenne.

Eleve enyhe fejfájás, de nagyon fura. Soha nem volt ilyen jellegű korábban.

2021. ápr. 16. 15:25
 8/30 anonim ***** válasza:
Na mi újság, hogy vagy azóta?
2021. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, már jobban. De főleg reggelente még szokott fájni a fejem.
2021. ápr. 18. 13:42
 10/30 anonim ***** válasza:
59%
Jaj de jó, örülök neki, szerintem minden rendben lesz ezután, rendbe jössz. Itt a gyakori tele van minden nap kérdezik normális ez az oltásnal? De azok is akik átestek a víruson vagy most vannak benne neki is hasonló tüneteik vannak, bizony (kivéve a karfájást)
2021. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!