Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a Covid oltás regisztrációk...

Ha a Covid oltás regisztrációkor az állandó lakcímemet adtam meg, de a tartózkodási helyem másik városban van és inkább ott kérném az oltást, van lehetőség ezt módosítani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 22:59
 1/5 krwkco ***** válasza:

Írhatsz emailt a adatvedelem@neak.gov.hu címre.

forrás:

[link]

Vagy újra regisztrálhatsz más email címmel, de ugyanazzal a TAJ-számmal. Ezt is elfogadja a program, de kétszer leszel regisztrálva.

Vannak olyan tapasztalatok is, hogy mindegy milyen címet írsz be, csak az számít, hogy melyik körzeti orvosnál vagy nyilvántartva.

2021. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, tök mind1, hogy mit írsz a regisztrációs adatlapra, meg az is hogy hol van a lakcímed vagy a tartózkodási helyed, mivel az adataidat a háziorvosodnak fogják kiküldeni, és ő fog oltásra küldeni.


Férjem is már vagy 5 éve nem volt orvosnál, lakcímünk hiába van itt, orvoshoz nem jelentkezett át ide. 120 km-t kellett utaznia az oltásért. Mikor hívták megkérdezte, hogy itteni oltópomtra tudnak-e időpontot adni, és nem, ha oltópontos vakcinát kapsz akkor is csak a saját körzetéhez tartozó oltópontra tud küldeni a háziorvos.

2021. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Update: szerencsere kaptam sms-t, most tesztelik az idopontfoglalo rendszert (eeszt.gov.hu) ahol tudtam idopontot foglalni szegedi oltopontra. Igy nem kell hazautaznom, sem masik haziorvoshoz atjelentkezni a vakcina miatt. :)
2021. ápr. 22. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagy szerencséd van, hogy pont belekerültél ebbe a központi tesztbe. :)
2021. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig 22 eves vagyok, semmilyen betegsegem nincs. Nem szamitottam ra hogy ilyen "hamar" megkapom
2021. ápr. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!