Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meghalt a barátnőm koronavírus...

Meghalt a barátnőm koronavírusban. Nem tudok magamhoz térni, azóta rettegek?

Figyelt kérdés

Gimnázium óta vagyunk barátnők. Mindent megbeszéltünk egymással. Ott voltunk egymás esküvőjén, amikor megszülettek a gyerekeink, életünk minden nagy és kicsi eseményénél. 32 éves volt, egészséges, igen, túlsúlyos kicsit. De ez igaz a fél országra, nem gondolta sem ő, sem mi rizikónak. Múlt héten kapta el a betegséget, hirtelen lett rosszul, gépre rakták, pár napra rá elment. Azon kívül hogy mérhetetlenül hiányzik és nem tudom felfogni, hogy ez megtörtént, bűntudatom van. Nem igazán vette egyikünk se komolyan ezt az egészet,nem volt a környezetünkben beteg, nem éreztük annyira a súlyát. Homeofficeban dolgoztunk, nem jártunk nagy tömegbe, de találkoztunk barátokkal, sétálgattunk és éltük az életünket a körülményekhez képest is rendesen. Most zokogok, mert ha több eszem lett volna és komolyan vettem volna, akkor lehet ez az egész nem történik meg. Tudom, felnőtt ember volt, de akkor is azt érzem, hogy kicsit az én hibám, az én felelőtlenségem is a halála. És ezt most vele beszélném meg, de ő nincs itt.

Azóta meg rettegek, hogy elkapom én is ezt a szart, és itt marad a családom egyedül, vagy ők kapják el és bajuk lesz,nem merek menni sehova, nem engedem a férjemet és a gyerekeket sem, akik persze túlzásnak tartják. Azt érzem olyan mély ez a gödör, hogy nem látom a tetejét. Mindenben vagy a barátnőm hiányát vagy a virus veszélyét látok, nem tudok aludni és folyamatosan szorongok.

Tudom, erre nem sok válasz van, ez nem is kérdés, de jól esett kiírni.



2021. ápr. 18. 00:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
15%

Csak belepillantottam, de a rettegéssel csak rontod az állapotodxD

Szóval felesleges, viselkedj egy normális emberhez méltóan

Ja most látom hogy nem kérdés, bocsi xD

2021. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
80%
Őszinte részvétem. Nem kell rettegni, oltasd be magad, tartsd be az óvintézkedéseket. Akkor nem lesz semmi bajod.
2021. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
84%
Kedves #1! Te is viselkedj úgy, mint egy normális ember. Ha átélnéd, nem beszélnél így!
2021. ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
86%

Kedves #1 jelentve veszekedéskért

:)

2021. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
85%
Őszinte részvétem! Ne okold magad a halála miatt, nem te tehetsz róla. Biztosan nagyon nehéz lehet ez a helyzet. Az oltást vegyétek fel, 2mp a szuri és egyáltalán nem fáj.
2021. ápr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
72%
Részvétem. Ebből az a tanulság, hogy az elhízás veszélyes, kb minden betegség miatt.
2021. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
70%
Lehet tudni hogyan kapta el?
2021. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 Sándor G ***** válasza:
18%

Kedves Kérdező !

Nem kell, home office-ban, meg bezártságban leélni a hátralévő életed, ugyanis az egészséges szervezeted,/ha van olyan,/és megfelelően felkészült, szabályozott,immunrendszered, képes téged megvédeni, úgy a Sars-2-től, mint a korona virusoktól, azok mutánsaitó,, de egy esetleges, váratlan téli megfázástól, ne adj isten felülfertőződéstől is,.

Mindössze annyi szükséges tenni, hogy karban tarsd,egyensúlyi állapothoz közeli állapotban tartsd a szervezetedet, támogasd, C+D-K2, Cink, vitaminokkal,, de a szerves szelénről, a vas-bevitelről se feledkezz meg.

Továbbá a mindenkori megelőzést tartsd szem előtt, ez annyit jelent ,tarsd tisztán a felső légutakat, a munkahelyeden, vagy városi életben, huzat vagy más egyéb miatt bekövetkező gyulladásokat, kezelned kell, nem a háziorvoshoz telefonálni, rohangálni, okkal, ok nélkül !

A megelőzésben segít neked, a kollodáli ezüst, nano-Silver, kolloid, amely, gyorsan felszívódik a nyálakhártyán, a nyelv gyökön, és külsődleges kelezlésekre is kiváló, fertőtlenítő hatású, gombaölő, antivirális, antibakteriális, gyulladásgátló, szer!

A sejtekbe behatolva, az ezüst ion, elvégzi a szervezet méregtelenítését, a bevitt mennyiségnek, a felhasználásnak megfelelően.

Ezek a minőségi szuszpenziók, nem gyógyszerek, semmiféle adalék anyagot, nem tartalmaznak, és nincsen mellékhatásuk, viszonyt bármikor használhatóak,. hatékonyan.

Én spec, több mint 12éve használom, rendszeresen..

2021. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
93%

Ennek orulok h jol esett kiirnod magadbol! Reszvetem a bnod miatt!

De mondjuk akkor itt az ideje valtoztatnod es talan eletmodot valtani, taplalkozas teren plus kezdj el edzeni ha eddig nem tetted :) igy tudsz a legjobban vedekezni a virus ellen! Esetleg oltasd be magad ha ugy gondolod abban lenne a megoldas, nembaj. Enis oltattam.

De nem rettegni kell hanem ebbol tanulva jobba tenni az eletedet! Sztem bnod is ezt akarna h Neked es a csaladodnak ne legyen baja :) minden jot!

2021. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, őszinte részvétem. Nekem apum ment el, szintén a vírus miatt, úgyhogy átérzem. Szegénynek volt több krónikus betegsége is, pont ezért nagyon félt a vírustól, tudta előre, hogyha ő elkapja, akkor nem ússza meg.😭 Sajnos igaza lett.
2021. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!