Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem oltatod be magad?...

Miért nem oltatod be magad? Mi a meghatározóbb indok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 10:21
A kérdező szavazást indított:
Kicsi az esélye, hogy elkapjam a vírust.
Bár a megfertőződés esélye nem kicsi, de nem hiszem, hogy kórházba kerülnék vele,
A covidnál szerintem rosszabb az oltás.
Egyéb, leírom..
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

"A covidnál szerintem rosszabb az oltás."


Ehhez azért elég sötétnek kell lenni.

2021. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert kb 15-20 barátom/ismerősöm "kapta el" vagyis volt pozitív a tesztje, volt akinek többször is, és egyiknek sem volt semmilyen tünete :/
2021. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Minek oltassam be magam? Ha elkapom a covidot és beteg leszek, hát így jártam. Máskor is voltam már beteg, ez az élet része. Ezért nem fogok oltakozni, ennyire nem vagyok hipochonder.
2021. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

#3 Az ilyenek szokták aztán ezt megbánni az intenzíven.

Mint mikor a bátor öngyilkos a vonat elé áll, de gyorsan meggondolja magát, mikor látja, hogy tényleg közel van...

2021. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg ne eröltessük hogy ki mit bán meg, oltsa be magát aki akarja.


Én személy szerint úgy érzem ezt a gyors vakcina kiadást mint mikor anyám "összedob" valami kaját, hogy na ne legyél éhes fiam.


Az hogy az intenziven megbánom-e vagy sem téged miért zavar? Ha meghalok legalább nem kell adóznom Orsós Viktor és bandájának. VALHALLA :D

2021. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki magáért felel, ez tény, csak ha terjesztik a phaszságot, az már zavaró :D
2021. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2. A legtöbb embernek valóban nincs, de nem tudhatod hogy egy nagyobb vírusadaggal vagy egy társfertőzésként beálló coviddal hogyan fog elbánni a szervezeted.

A T. sejtes immunitás nem garancia. Én egy törzs oltást beadatnék, évente viszont semmiképp sem ismételném. (ha ez fenn fog állni)

2021. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos érdekes lett eddig 16 szavazatnál, nem gondoltam, hogy ennyire nagy arányban vannak, akik inkább az oltás miatt aggódnak, mint a betegség miatt.
2021. ápr. 22. 09:40
 9/9 everlight ***** válasza:
Nincs értelme.Eddig az országban 776 ezer fertőzésből 27 ezer halál eset,tehát 3-4 százalék halálozási arány nem teszi indokolttá. Kizárólag a vírus miatt alig 600 an haltak meg,ezt Müller Ceci is elmondta.Aki túl idős,halálos beteg ,azokra veszélyes,aki amúgy is meghalnának.
2021. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!