Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tanárok miért Pfizert kaptak?

Tanárok miért Pfizert kaptak?

Figyelt kérdés
Miért nem az életkoruk/betegségük alapján felajánlottat? Szórják a Pfizert, 60 éves krónikus beteg meg mindig vár rá..

2021. ápr. 20. 13:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért mert ha nem azt kaptak volna hanem Szputnyikot vagy Sinopharmot akkor nem oltatta volna be magát annyi tanár mint így a Pfizerrel.
2021. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

Az orvosokat és egészségügyi alkalmazottakat is azzal oltják, miért?? Ha annyira jó minden Orbánék által engedélyeztetett vakcina, akkor miért a pfizert adják a betegeknek, az orvosoknak??


Vannak itt furcsaságok azért bőven. Én majd kapok amit kapok, mert tényleg nem érdekel. De vannak olyan kérdések, amikre választ nem fogsz kapni.

2021. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

Tanár vagyok, és bár sokan nem akarnának sinopharmot, én simán azt választottam volna. Viszont, nem akartam variálni, mert az oltóponton az volt csak, így felvettem a pfizert. Azért jobban bíztam volna egy hagyományos technológiában...

Mindenki elvan, hogy a pfizer legjobb, de csak azért, mert úgy van bereklámozva...

2021. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%

COVID-19-VAKCINÁK HATÁSOSSÁGA

Pfizer/BioNTech - 95%

Moderna - 94,5%

Szputnyik V - 91,6%

AstraZeneca/Oxford, Covishield - 82%

Sinopharm - 79,4%

Johnson & Johnson - 67%

Convidecia (CanSino) - 65,3%

2021. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Eü dolgozókat még oké, ott a legnagyobb magasan a veszély, illetve az ő oltásukkor nem is állt rendelkezésre másik szurimuri.
2021. ápr. 20. 13:48
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Tanárként nem? Tudod hányszor jött oda hozzám gyerek az arcomba köhögve, hogy ő rosszul érzi magát, lázas, és haza mehetne-e?

Hiába mondod a gyerekeknek, hogy tartsunk kis távolságot, járvány van. A gyerek az gyerek.

2021. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Csóri 3-as. Ráerőszakolták a leghatásosabb oltóanyagot, pedig a kínait azerette volna 😢 Ez annyira tragikus.


Más meg csak azt kaphatja, (eü okból) és hónapok óta vár rá...


Valljuk be, szimplán kinyalták a tanárok s.ggét ezzel is, de ez se volt elég, mert most is ők kiabálnak a leghangosabban...

2021. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Valószínű nem vizsgálnak át egyesével minden tanárt, kinek milyen alapbetegsége van, kinek melyik oltás lenne adható. A Pfizer majdnem mindenkinek jó, így volt a legegyszerübb.
2021. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Szánalmas ez az egész irigykedés. Konkrétan megélni nem lehet a tanári bérből, és most még egy vakcinát is sajnálnak tőlünk. :D Eszem megáll...
2021. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

#8:

És mindenki mást át tudnak vizsgálni? Belenéz az orvos a leleteidbe úgy küld el. Az oltás előtt pedig az oltóorvos nézi át a kérdőívet, az alapján kikérdez.

Tanárok esetében miért nem tudott (volna) ez működni?


Szimplán próbálták betömni a szájukat, mert október óta a tanárok siráma folyik a csapból is...

Csak nem sikerült.


Kíváncsi vagyok, milyen indokot találnak majd ki, h máj 10-n se kelljen visszamenni tanítani... 🤷‍♀️

2021. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!