Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért emlegetik mindig együtt...

Miért emlegetik mindig együtt a Pfizert és a Modernát?

Figyelt kérdés
Ha meghallom, hogy Moderna, ott biztosan a mondatban található a Pfizer szó is. Én pont ezért nagyon sokáig azt hittem, hogy ez a kettő egy és ugyanaz. Belegondolva és kicsit utánaérdeklődve, egy ismerősöm sem kapott még Modernát. Ilyen ritka ez a vakcina? Nem hallok róla se jót, se rosszat. Igazából a Pfizerben bízok a legjobban, de lehet, hogy nagyjából ugyanazt tudja a Moderna is?
2021. ápr. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A moderna pont ugyanolyan hatasmechanizmusú, mint a pfizer.
2021. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
95%

Mert ugyanúgy mRNS vakcinák.

Amúgy az összes ugyanazt tudja, csak más módon éri el. Mint amikor egy matekfeladatot megoldhatsz 6-féleképpen de ugyanaz jön ki.

2021. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Mindkettő mRNS-alapú vakcina, szemben a többivel, ami vektor (Sputnik, Astra, Janssen) vagy elölt vírus (Sinophatm) alapú.


A Moderna valóban a "legritkább" itthon, a lekötött mennyiség egy részét valamiért le is mondta a kormány. Én Modernát kaptam, élek, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, úgyhogy szerintem írd fel nyugodtan a Pfizer mellé.

2021. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez a videó mindent helyretett:

[link]

2021. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lencsefőzelék ***** válasza:
20%

Nálam meg ez (a Moderna szóvivője beszél):

[link]

2021. ápr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
5-os, ez egy fake video.
2021. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

5-ös, csak neked:

[link]

2021. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!