Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok a szputnyikról?...

Mit gondoltok a szputnyikról? Ugye ez is jó oltás?

Figyelt kérdés
Apukám kapta ezt már majdnem egy hónapja. Persze örültem neki, de azt is láttam, hogy egy csomó ember visszautasította, pedig azt olvastam ez is hatásos. Én 25 évesen pfizert kaptam pár napja, igaz én külföldön élek és nem én választottam, de egy kicsit lelkiismeret furdalásom van, hogy én kaptam a "jobb" oltást. De azért ha megkapja a 2.-at, akkor utána már nem kell miatta aggódnom annyira, nem?

2021. ápr. 20. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Az oroszt is megkapta már rengeteg ember.Védettséget ad, az a lényeg.

Kezd a piac telítődni, hamarosan be lesz oltva az emberek nagy része, így a gyógyszergyártók igyekeznek a sajátjukat előtérbe helyezni, hogy jövőre, ha ismétlő oltásra lesz szükség, az ő oltásuk legyen az egyedüli a piacon.

Nevetséges a Johnson is. 7 millióan megkapták, 1 ember meghalt,talán 60-nál mellékhatást észleltek, erre leállították a rendelést.

2021. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen rendben van az orosz, kellően hatásos, dokumentált, EU engedélyezés alatt van.

Véleményem szerint csak politikai okok miatt húzzák az EU engedélyt. Ha azonnal kiadják, akkor mekkora égés lett volna a nyugati világnak, hogy Oroszország oldja meg a problémájukat azonnal...? Ráadásul Orbánnak lenne igaza... Ez az EU-ban nem fest jól.

Még 1-2 hónap, és suttyomban kap engedélyt. Addig meg oltanak Pfizerrel, Modernával, ha épp van... Eljut az Eu is 50% körüli átoltottságig, utána hippopp lesz engedélye a Sputniknak is.

2021. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik legjobb vakcina az orosz, kb. Pfizer és Moderna minőség.
2021. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a szputyink jó
2021. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Jó, én is azt kaptam, és jókat olvastam róla.

Én azt nem értem, hogy ha megkapta az elsőt már egy hónapja, akkor hogyhogy nem kapta még meg a második adagot?? 3 hét után kellene...

2021. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez megnyugtató. Nem pont egy hónapja kapta, hanem majdnem három hete, akkor gondolom mostanában kapja a másodikat.
2021. ápr. 21. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Biztos, hogy megkapja időben. Most elárasztották az országot az orosz és a kínai vakcinával. Már úgy vadásszák az embereket, hogy valamelyiket adassák be.
2021. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

“ Most elárasztották az országot az orosz és a kínai vakcinával.


Orosszal pont nem.

2021. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!