Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki kapott sinopharm regisztrá...

Aki kapott sinopharm regisztrációra lehetőséget, mi a döntésetek?

Figyelt kérdés
Elfogadtátok, regisztráltatok vagy nem?

2021. ápr. 21. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Én nemet mondtam volna rá, de 3 hete kaptam oroszt.

De a környezetemben a kollégák közül senki nem kérte, amikor felajánlották múlt héten.

2021. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Döglődik Orbán kínai vakcina biznisze. Nekem se kell, ha eddig vártam, megvárom a Pfizert.
2021. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
A Gyúcsány monta hogy a kínai nem jo! Halgatom a bölcs vezére! Imádom Gyúcsány ferencet! Ő ojan okos.
2021. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Szüleim elfogadták. Én is így tettem volna, ha azt kínálták volna fel, de nekem Astrát kínáltak, azt is elfogadtam.
2021. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem élek vele. Igaz, a jahnsen miatt regisztráltam, az most kiesett, de még nem adtam fel, az 1 adag miatt, ha nem, akkor kivárom a pfizert.
2021. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

#5, az, h 1 v 2 adagos egy vakcina, inkább csak eü bürokrácia.

A Szputyin V első adagja kb uaz, m a Janssen egyetlen adagja. Hatásmechanizmusban, hatásosságban is. Ugyanaz az adenovírusfajta a vektora.

Az eltérés annyi, h oroszok szeretnek biztosra menni, így hát kell +1 adag, egyrészt ismétlés a tudás anyja, másrészt pár %-unk immunis arra a vektorra, ezért a 2. adagba másfajtát tesznek - a J&J inkább úgy gondolta, elég védelmet az az 1. adag is, annyi erőből h 2. adaggal is oltanának, oltsanak be 2x annyi embriót.

2021. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Ismerősöm nem kérte, rokonom igen. Én sem kérném.
2021. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Anyukamra reroltettem a kinait meg marcius elejen, pfizerre 200an voltak elotte.


Nagyon nem bizott benne.

Meglett a 2.oltas is.

Eltelt 10 nap, elkuldtem egy ellenanyagszint meresre. Nem gyorstest, hanem labor.


0-50 kozott negativ, 50 felett pozitiv.


Neki kozel 900.

Nem azt mondom, hogy most ez a legjobb, hanem azt hogy csak jo ez valamire, ha nem is mindenkinek.

Es azt is tudom, hogy letezik sejtes immunitas stb stb, de valamit csak jelez.


73 eves, nem esett at a covidon.


En astrat kaptam.

2021. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
6: Ez baromság. Semmi köze a bürokráciához
2021. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Fideszeseknek kínai kötelező, egyrészt mert szerintük Gyurcsány mindig hazudik, másrészt, hogy nehogy szégyenben maradjon a Kedves Vezető.
2021. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!