Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Válogassak, vagy adassam be,...

Válogassak, vagy adassam be, ami jön?

Figyelt kérdés

Elég bizonytalan voltam, mert a családom durván konteohivő, de a környezetemben annyian lettek betegek, sőt egy kollégám teljesen váratlanul el is hunyt, hogy úgy döntöttem regisztrálok. Ez par hete meg is történt. De azért néha mikor anyám küldi az illuminátus meg hasonló videókat beparázok, még úgy is hogy több egészségügyis ismerősöm van, akik kacagnak ezeken.

Az Astrát félnék beadatni kicsit, a többivel kapcsolatban nyitott vagyok. A nyugatit támadják, hogy új technika nem tudjuk még a hosszútávú hatásait, a kínait azért mert sz&r és nem hatásos...nehéz eligazodni.

Ti ha választhatnátok melyiket kérnétek? Lenne olyan, amit nem fogadnátok el? Ha azt mondom, hogy valamelyiket nem kérem, akkor majd hívnak, ha lesz más?

Köszi


25/N



2021. ápr. 22. 23:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

Én bármelyiket elfogadnám, csak legyünk már túl ezen, ússzuk meg mind ép bőrrel, és térhessünk végre vissza a normális, régi életünkhöz.

Igen, ha elutasítod akkor majd szólnak ha jön egy másik típusú.

[link]

2021. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

25 eves felnott nokent ha anyad konteos videoin beparazol az eleg sulyos gond. Amig nem nosz ki belole, ne vallalj gyereket, mert a hulyesegedet ra is raragasztod. Es nem hianyzik meg tobb ostoba ember a Foldon.

Egyebkent meg igen, valogass ha kedved tartja. En Pfizert vagy Modernat adatnek be csak, kinai nem olyan hatasos, az oroszrol semmit nem hallottam, AstraZenecat is kilonem mert en pl olyan gyogyszert szedek ami hajlamosithat trombozisra, nem kell hozza nekem meg egy loket.

2021. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 krwkco ***** válasza:
30%

Ha nincs módod vagy nem szoktál hatásosan védekezni a fertőzés ellen, akkor adasd be bármelyiket minél hamarabb.

A hatásos védekezés alatt ezt értem: ffp2-es maszk, távolságtartás, kevés tartózkodás zárt helyen másokkal.

Ha most nem fogadod el a klasszikus technológiájú kínai vakcinát, akkor 25 évesen még jó darabig várnod kell majd.

2021. ápr. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 krwkco ***** válasza:
46%
És a várakozás kockázattal jár. Egyre inkább úgy néz ki, hogy fertőzöttek egyharmadánál jelentkezik a long COVID.
2021. ápr. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Első lépésként az álhírek és a konteók ellen tanulj meg védekezni. Ha megijedsz egy hírtől, mert lehetségesnek tartod, hogy igaz, mindig nézd meg, mire hivatkoznak. Van belinkelve bármilyen forrás, hivatalos adat vagy tudományos kutatási eredmény?

Szinte naponta kapunk új, világszerte gyűjtött adatok alapján új elemzéseket, így az egyes vakcinák hatékonysága és kockázatai napról napra követhetők, és már nem feltétlenül egyeznek meg a kezdeti számokkal.


Ajánlom figyelmedbe a scholar.google.com-ot, amely a Google egy keresője, kifejezetten szakemberek által elfogadott, tudományos kutatások eredményeit összefoglaló cikkeket listáz.


Ezen kívül mérd fel a saját kockázataidat, mielőtt döntesz. Milyen gyakran jársz emberek közé? Veszélyeztetett vagy, vagy van közeli ismerősöd aki az? A vakcinák súlyos mellékhatásainak aránya nagyon kicsi, sokkal kisebb, mint a legtöbb gyógyszeré, amit gondolkodás nélkül beveszünk. Nem tudni, hogy mennyit kell még várnod, és a saját körülményeidtől függ, hogy mi a helyes döntés. Ha megteheted, hogy akár heteket is várj a neked tetsző vakcinára úgy, hogy közben nem mozdulsz ki és minimálisan találkozol másokkal, akkor várj nyugodtan. Viszont ha rendszeresen egy légtérben vagy másokkal, vagy a családtagjaid, esetleg van olyan tényező, ami valószínűsíti, hogy a vírusnak súlyos hatása lenne rád vagy a hozzátartozóidra, akkor nem érdemes várni.

Komolyan, nézd meg a nemzetközi statisztikákat, mielőtt döntesz, mert a média egészen máshogy kommunikálja az oltások működését és a mellékhatások arányát.

2021. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Mindegyiket támadja valaki mert óriási összegekről van szó. ​Az hogy 30 millióból 20 ember vérrögöt kapott szerintem elég kis indok, a fogamzásgátlókról pl köztudott higy vérrögöt okozhat mégse csinálnak ekkora ügyet belőle.

A kínai Sinopharm-ról nem hallottam higy nem lenne hatásos, 79 %-os ak mondják. Amiről azt mondják higy 50%-os az a Sinovac, de azt nálunk nem használják. Az emberek összekeverik. Nézz utána.

Én és pár ismerősöm az Astrát kaptuk, ízületi fájdalmon (ez a többinél is előfordul), és egy napos fáradtságon kívül nem volt bajunk.

Válogatni akartam én is de mikor felhívtak hogy ez van, tehát élesben történt akkor gondoltam bele hogy mi lesz ha miközben ezt visszautasítom és várok akkor kapom el.

2021. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Ha nincs módod vagy nem szoktál hatásosan védekezni a fertőzés ellen, akkor adasd be bármelyiket minél hamarabb.


A hatásos védekezés alatt ezt értem: ffp2-es maszk, távolságtartás, kevés tartózkodás zárt helyen másokkal.


Én ezt mind betartottam, mégis itthon ülök covidosan...

2021. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 krwkco ***** válasza:
94%

#7

És mi a sejtésed, hogyan kaptad el?

2021. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Az én anyám is nézeget hasonlókat, de én mindig is kiröhögtem, már decemberben regisztráltam, nem érdekelnek az ilyen "tamasidoktoros-orvosokatisztánlátásért-ébresztőemberek-háttérhatalom" ezo-proli dolgok. Az, hogy te is szorongsz az ilyen videóktól, teljesen természetes, hiszen a videóknak ez a célja, a manipuláció. Olyan, mint amikor filmet nézel és maga alá gyűr akár egy izgalmas vagy egy szomorú jelenet, mégha közben tudod is, hogy néhány méterrel odébb a producer eszi a szalámis szendvicset, csak ugye azt nem mutatja a kamera.
2021. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

#8 úgy, hogy a közvetlen kollégám nem igazán hitt a vírusban, és tojt az elővigyázatosságra. Rajta csak vékony textilmaszk volt, köhögött, orrot fújt, kezet nem mosott, lehúzgálta a maszkját, valamint természetesen arra sem figyelt, hogy maga után rendesen takarítson, pedig minden rendelkezésre áll hozzá.

Mindent összeköpködött, én meg takaríthattam utána.

2021. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!