Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatnátok magatokat, ha igen...

Oltatnátok magatokat, ha igen melyikkel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 00:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Pfizer vagy moderna, kínaival orosszal nem lehet külföldre menni,és tudom most nincs utazgatás de ha pár év múlva akarna menni az ember és ez miatt nem tud az elég szopás.
2021. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
Pfizer..szoptatok :)
2021. ápr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Miért kellett lepontozni az első kettő válaszolót?
2021. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
Pfizer vagy moderna
2021. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
#3 ez egy nagyon jo kerdes en is ezt neztem de amzgy az "astra" nem ajanlatos a tobbi sztem mehet
2021. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Astrán kívül minden jöhet, ott se a vérrögös cirkusz a gond, hanem a 12 hét különbség a két dózis között. Nyáron kinéz pár Adria, 14 napnak kell eltelni a második dózis után a karantén/teszt elengedéséhez, így a komplett június-július menne a kukába.
2021. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
#4 vagyok, az Astra nem lenne rossz, de érettségi előtt nem kockáztatnék vele, nem lehet tudni, hogy nem e nálam jön ki a trombózisos mellékhatás.
2021. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Legszívesebben egyikkel sem, legalábbis eddig úgy voltam vele, hogy amíg nem muszáj, addig nem oltatom be magam, de már egyre inkább elgondolkodom azon, hogy nem fogom megúszni, mert hiába nem kötelező, ha bejelentették, hogy majd 4 millió beoltottól csak az oltottak mehetnek egy csomó helyre: mozi, színház, könyvtár (!), edzőterem, fürdők. A koncert meg a mozi például engem nem érdekel, még azt mondom oké, hogy a beoltottakat engedik be, mert tényleg sok ember van egy helyen, na de a könyvtár? Á, nem kötelező a vakcina, csak attól tartok, ezután meg majd jön az, hogy majd csak az iratkozhat be egyetemre, aki be van oltva, az mehet vissza az iskolába, az mehet érettségire, az mehet fodrászhoz, aki beoltott. Szóval esélyes, hogy kénytelen leszek beoltatni magam. Ez esetben pfizer vagy moderna.
2021. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
És aki nem, az miért nem?
2021. ápr. 23. 11:22
 10/29 anonim ***** válasza:
25%

Olyan ez, mint a piac.

Mindenhol az lehet hallani, hogy 'virológusok országa' lettünk, de a saját belátásunk szerint tudunk dönteni az oltások között.

Hát igen, érthető.

2021. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!