Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi miatt oltanatok be magatoka...

Mi miatt oltanatok be magatokat Covid eeni vakcianaval?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Szabadság visszanyerése
Utazás
Rendezvények
Bulizás
Fesztivál
Megvéd
Fancy oltakozni
Nem oltatnám be magam.
Családtag, ismerős védelme.
Nem tudom. De bízom Orbán vezírben.
52 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Mivel a covidba belehalani kb 10000x több esélyem van, mint egy szaros oltásban ;)
2021. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeném azzal, hogy nem vagyok oltásellenes de nem szívesen adatok be magamnak mindenféle gyorsban összekotyvasztott szart. De sajnos úgy fest, hogy előbb utóbb muszáj lesz ha nem akarom, hogy emiatt hátrányos megkülönböztetés érjen.
2021. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
#1 ez igaz, de ahhoz meg is kell előbb fertőződnöd.
2021. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság + utazás + bulizás miatt. De alapvetően nem oltanám be magam. Várok, ameddig lehet.
2021. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Szeretnék színházba, uszodába, étterembe menni.
2021. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok mégegyszer covidos lenni.
2021. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Hellmano ***** válasza:
100%

42 vagyok a buli miatt tuti nem, mert annyit buliztam életemben, hogy jó pár másik ember helyett is kiéltem magam ebben, sőt még annál több helyett is :D Utazni is utaztam eleget, láttam "pár" dolgot a világban. Ahová elakartam menni már kipipáltam, szóval ez is kiesik. Most a többit meg simán tudom nélkülözni, mert nekem nem életbe vágó egyiksem számomra. Max. a vendéglátók lesznek szegényebbek, mert nem megyek be hozzájuk, hisz oda csak a kártyások mehetnek :DDD Egyedül a sporttal tudnának megfogni amúgy, nem is az edzőtermekkel, de járunk sport versenyekre, ahol megmérettetjük magunkat minden évben, szóval ez fájni fog, mert jó pár érmem van már az elmúlt évekből és 1 aranyérem is, ahol jelenleg mi vagyunk a címvédők az egyik tornán, ha ott nem engednek oltási nélkül, akkor ideges leszek, de elengedem és emiatt tuti nem fogom beoltatni magam , mégha fájni is fog, hogy nem vehetek részt rajta!


Szóval én nem fogom erősíteni az oltakozók táborát és azokét, akiket kényszer által fognak oltani, mert biztos vagyok benne, hogy lesznek olyanok, akik csak ezek miatt oltatnak...sajnálom őket valahol, mert kényszerből cselekszenek, hogy visszakapják a szeretett dolgukat! Én szabad vagyok ígyis.

2021. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

#3 Szerintem még a fertőződés esélyével együtt is igaz.

Az a probléma ezzel az egésszel, hogy az emberek nem hisznek a kutatóknak, viszont minden baromságot elhisznek a neten.

Egy vírus elleni oltás kifejlesztése NEM úgy történik, hogy nulláról indulnak. Erre vannak módszerek, lényegében veszélytelen az egész.

Persze, mint minden gyógyszer is, nagyon sok ember között lesz olyan, aki nem jól reagál rá, de igazából ez mindenre igaz.

Aki nem oltatja be magát, az picit úgy gondolkodik, hogy egy újabb típusú repülőre (mondjuk egy korábbi típus továbbfejlesztésére) nem ül fel. Miért? Aki így gondolkodik, arra furán nézünk, pedig az otlás kb ugyanez.

És igen, ahogy a repülőknél is (boeing max) mehetnek félre dolgok az oltásnál is, de nem lesz komoly probléma, nem fognak tőle tömegek meghalni, hosszútávú mellékhatása 100%, hogy nem lesz.

Egyszerűen tájékoztatni kellene az embereket NORMÁLISAN.

Mondjuk lehet csak én nézek ki belőlük ennyit és hiába az értelmes kommunikáció, sokan akkor sem hinnék el, hogy az oltás szükséges.

2021. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem még a fertőződés esélyével együtt is igaz."



Hm? Ha valaki nem kapja el (mert van ilyen is) az az oltás beadásával csak rosszabbul járhat (amennyiben van/lesz valamilyen mellékhatás).

2021. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Hellmano ***** válasza:
80%

#8.


Itt elvekről van szó. Nem szabad ezt engedni, hogy zsarolják az embereket, mert mostmár átléptünk abba a szakaszba, hogy zsarolják a népet, hogy oltassák magukat! Megragadt a szám és jön a "keményítés", hogy ezt meg ezt nem csinálhatod, ha nem oltatod magad. Persze, hogy egyből pár ezer ember oltatni fogja magát, hisz neki fontos dologtól esne el, ha nem oltatná magát. De ezt nem lehet megcsinálni, mert ez már diszkrimináció, amit elvileg nem lehet alkalmazni, de úgy látszik Orbán ezt is másképp értelmezi...nem véletlen hosszabbították meg a veszélyhelyzetet Szeptemberig, hisz ezzel korlátlan hatalmat kaptak, azt csinálnak, amit akarnak minden következmény nélkül...


Tájékoztatás nincs csak oltass ez van nyomva a kormány részéről semmi más. Mikor már a fityiszesek is elfordulnak Orbán-tól, akkor már baj van nem? Nem vagyok semmilyen politikai beállítottságú, világéletemben elkerültem a politikát szóval rám nem lehet mondani, hogy csak azért nem, mert a másik oldalon állok. Leszarom a politikát és az ott ülő összes embert lehet az bármelyik.

2021. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!