Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 16 - 18 évesek. Be fogjátok...

16 - 18 évesek. Be fogjátok magatokat oltatni?

Figyelt kérdés

Lassan oltják majd a 16 - 18 éves korosztályt, és nemsokára lesz egy nagyobb nyitás is, ahol már előnye van a beoltottaknak. Fialalként azért járnánk olyan helyekre, ahova a vírus előtt is (edzőterem, mozi, étterem stb), de csak kártyával lehet majd menni.


Ugye csak a Pfizerrel lehet majd minket oltani, amit az egyik "legjobb" vakcinának tartanak. Ti fogtok rá regisztrálni?



2021. ápr. 25. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Én már be vagyok, nagyon beteg lettem tőle :(
2021. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha lehet akkor én szeretnék majd

16/L

2021. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Már regisztráltam is.
2021. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én csak azért regisztrálnék, hogy ki tudjam használni az előnyöket. nélkülük lehet várnék még egy kicsit.
2021. ápr. 25. 17:24
 5/10 anonim válasza:
55%

Én próbáltam már regisztrálni de nekem azt írja hogy nem vagyok benne a rendszerbe

Van esetleg olyan aki ugyan így járt és 16 éves?

2021. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
én nem tudom... igazából nagyon sokáig nem kértük az influenza oltást sem és minden évben irtózat beteg lettem dec-jan-feb körül... Egy pár éve már kérjük és az óta nem kaptam el. (lehet ez véletlen, nem tudom..) a korona oltással még nem tudom mi lesz.. :(
2021. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Most miért kellett lepontozni? Mi olyan hihetetlen abban, hogy 18 évesen már megkaptam az oltást és kutya beteg lettem utána?

Vagy mi a baj a válaszommal?


(#1 vagyok)

2021. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok beoltva, és így járok el kocsmázni, házibuliba, mivel nincs senkim akit féltenék, én tudom, hogyha elkapom átmegy rajtam. A házibulik már nagyon régóta mennek, és eddig SEMMIT nem tapasztaltam, amióta nyitottak a kocsmák vagy 6 külön társassággal keveredek, és semmi, szerintem vagy nagyon szerencsés, vagy más immunis vagyok rá.

Szóval amíg a vírus kisebb gonddal jár, minthogy az oltástól szarul legyek, úgy, hogy lehet maradandó mellékhatás hell no 18/f

2021. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
végül csak megléptem #6-os vagyok. el kell mondjam, hogy az összes osztálytársam aki kapott oltást mindenki otthon maradt egy napot mert belázasodott és a hányás is elővette őket. :( Rám pedig semmilyen hatással nem volt még a karom sem fájt..
2021. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#5-ös vagyok, én is megkaptam Csütörtökön, Pénteken otthon maradtam mivel kb az egész osztályom nem ment be így nem láttam értelmét hogy bemenjek úgy hogy fájt a kezem ha megemeltem..

Nekem fájt az oltás körül 2 napig, hőemelkedésem volt, hőhullámok jöttek rám még tegnap is, hányinger, legelső nap max 30fokba tudtam felemelni a kezem, 2 napig nem is tudtam azon az oldalamon aludni

Ezeken kívül semmi bajom nem volt, túl lehet élni

2021. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!