Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kaphatok védőoltást?

Kaphatok védőoltást?

Figyelt kérdés

Szeretnék védettségi igazolványt.

Egy hónapja elkapta az egész család a covidot, mindenkit leteszteltek csak engem nem. Én is beteg voltam.

Nem szeretnék fizetni az antitestes vizsgálatért meg még a kártyáért 14 ezret. Oltást elvileg még 2 hónapig nem is kaphatok.

Adassam be az oltást annak ellenére, hogy elvileg még védett vagyok/nem adhatnak pozitivitas utan 3 hónapig? Hisz papíron nem is voltam beteg. Nem akarok emiatt otthon ülni egész nyáron.



2021. ápr. 26. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megcsináltatnám 14 ezerért és majd beadatnám ha letelt a 3 hónap
2021. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:
Szerintem adasd be nyugodtan. A 3 hónap nem azért van kitalálva mert hamarabb ártana, hanem azért, hogy spóroljanak az oltással. De most már annyi Sinopharm van, hogy még annak is jut, aki nem kéri. Az első oltás a betegség volt. Kapsz még kettőt. Extra védett leszel.
2021. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit félek amúgy az oltástól... Pár éven belül szeretnék babát,nem tudom milyen távolhatása lehet rá nézve. Ha valaki olvasott valamilyen studyt akkor idebekuldhetne:)
2021. ápr. 27. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!