Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apukámat pfizer-al oltották...

Apukámat pfizer-al oltották kb 15 napja,baraomi fáradékony lett és gyenge mikor mullik el?

Figyelt kérdés

én probáltam öket lebeszélni erről az egészről,mert szerintem a politiusok ugyan úgy hazudnak ebben is mint másban is,miért lenne különbség?

aki lopni tud hazudni is tud,és őlni is tud és meg is teszi.

ne gyertek nekem az orvosok jobban tudják dumával amikor a tankönyveiket és az egyetemet a gyógyszergyártó cégek tartják fent,ök csak azt mondják amít tanultak!

meg lehet magyarázni hogy azért gyenge mert most van immunreakció,de szerintem ilyen alapon minden méregre rá lehet hazudni ugyan ezt a baromságot.



2021. ápr. 26. 12:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy oltás így megviselt bele se go dőlj hogy a valódi vírus mit okozott volna
2021. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

a fáradékonyság és a gyengeség nem feltétlenül ehhez köthető, lehet az időjárás miatt is.

egyébként azt tanácsolom apukádéknak, hogy hívják föl a háziorvosukat, nekünk asprint javasolt oltás után a mellékhatások ellen.

neked meg azt tanácsolom, hogy ne akarj mindent jobban tudni az orvosoknál és ne kérdőjelezd meg a tudásuk:)

2021. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Csatlakozom a 2-höz.... Engem is Pfizerrel oltottak, férjemet is, és a 86 éves apósomat is. Nem volt smmilyen mellékhatás - simán lehet, hogy más baja van apukádnak. Véletlen egybeesés....


Ez meg már tényleg no comment kategória...


"aki lopni tud hazudni is tud,és őlni is tud és meg is teszi."


Még az érvelési hibák között is kiemelten gáz ez a csúszós lejtő típusú fröcsögés.

2021. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

2 hét után ez már jó eséllyel nem az oltás. A fáradékonyság és gyengeség meg eleve annyira általános tünet, a vitaminhiánytól kezdve a stresszen át számtalan betegségig annyi minden okozhatja. Érdemes lehet egy orvosnál megnézetnie magát.


Az ilyen összeesküvéselméletek pedig akkora baromságok. Még ha fel is tételezzük, hogy a gyógyszergyártók íratják a tankönyveket (a valóságban semmi közük nincs hozzá), és hazugságokat írnak bele, az azonnal kiderülne, hisz a tényleges kezelések során semmi nem egyezne a tankönyvekben leírtakkal.

2021. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

#2: a kérdező tipikus Dunning-Kruger pozitív... :)


[link]

2021. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Még csak az elsőt kapta meg mi lesz a második után? Remélem nem csinálják ki,

A vírusba a megfélemlítés ellenére nagyon kevesen halnak bele. A szövödményeket okozhatja a kezelés is meg a lázcsillapító ha felírják vagy az antibiotikum .köztudott a lázas állapot segítt elkerülni a szövődményeket.

2021. ápr. 26. 12:32
 7/24 anonim ***** válasza:
Hogy ha te eldöntötted, hogy a politikusok és az orvosok rosszat akarnak, akkor értelmetlen a kérdésed, hiszen nyilván sosem fog elmúlni neki, csak mikor feldobja a talpát. Tartós tejet már ne vegyen.
2021. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem elmélet az egyetemeket valóban a gyógyszergyártók tartják fent,nem az állam, kritikus gondolkodással ezután egyértelmű hogy őt maguk ellen nem tanítanak
2021. ápr. 26. 12:33
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nagyon kevesen... Te észnél vagy, 6-os???? ugyan már huszonpárezer honfitársunk..... :((((((
2021. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézusmária, nagy itt a baj a toronyban... :)))))))
2021. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!