Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap kapnám a koronavírus...

Holnap kapnám a koronavírus elleni oltásom második dózisát, azonban eddig még nem kaptam semmilyen információt arról, hogy ez mikor és hol fog megtörténni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sem SMS-t, sem e-mail nem kaptam ezidáig. Sőt, hívni sem hívott senki sem.

A Spam mappát is leellenőriztem, de semmi.

Oltóponton voltam legutóbb.



2021. ápr. 28. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem is kapsz semmi ilyen jelzést. Amikor beoltottak kaptál egy kis papírt amin rajta van, hogy mit kaptál, mikor kaptad stb. Na, és azon van rajta a következő oltásod időpontja (lehet óra nincs odaírva, akkor ugyanabban az időpontban menjél, mint amikor az elsőre mentél) és ugyanarra az oltópontra kell visszamenned is
2021. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rajta óra, csak a holnapi dátum.
2021. ápr. 28. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első. Ugyanoda kell menni, ahol az elsőt kaptad. Vagy az oltást igazoló papírodon szereplő időpontra, vagy ha ilyen nincs, akkor ugyanannyi órára, mint az első alkalommal.
2021. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólóknak a választ!

Várnám a többiek megerősítését is.

2021. ápr. 28. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanoda, és (legalább kb.) ugyanakkorra, ahol és amikor az első volt, az a biztos.
2021. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat még egyszer!

Igazatok volt, ugyanoda és ugyanabban az időpontban kellett érkeznem.

2021. ápr. 29. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!