Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenki meghal majd az oltás...

Mindenki meghal majd az oltás után 1-2 évvel?

Figyelt kérdés

Pár napja megkaptam az elsò vakcinat, azóta egy barátnőm állandóan videókat és posztokat meg cikkeket küld, arrol hogy 5 éves terv, addigra akit beoltottak mindenki meghal rákban vagy hasonlóban. Azt mondta, hogy talán még van 1-2 évem.

Egyrészt elküldtem a pics*aba, hogy lehet valakivel így viselkedni és ilyeneket mondani. Másrészt azóta szorongok. Rengeteg ilyen csoport van, csomó ember hisz ezekben, de a környezetemben alapvetően a primitívebb emberek akik elhiszij ezeket. De egyre többen olyanok is, akiken meglepődök.


Ti mit gondoltok? Elképzelhető, hogy ezek a dolgok igazak lehetnek? Népirtás?



2021. ápr. 28. 18:04
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
65%
OMG! A Hülyeség ezerszer jobban terjed mint a vítus.. 😂😂
2021. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
41%
Mind meghalunk:(
2021. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
Az iskolában sok mindent tanítanak, de az embert gondolkodni pont nem tanítják.
2021. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
58%
Hát mondjuk nem tudom mi értelme lenne mindenkit kinyírni. Akkor mégis ki robotolna ebben a kapitalista rendszerben, miből lenne a pénz a gazdagoknak? Senkinek nem célja a népírtás, akkor nincs kiken uralkodni.
2021. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Jó tudom, és alapvetően ezeken én is röhögök, csak most kicsit gyenge állapotba vagyok és azért érdekelt, hogy elméleti síkon elképzelhetőnek tartanátok-e valami ilyesmit:D
2021. ápr. 28. 18:16
 6/49 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj. Ettől a vakcinától nem fogsz rákot kapni.
2021. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
57%

Bakker, ekkora ökörséget ritkán hallani. Azért oltanak, hogy meghaljanak az emberek?

Akkor miért nem hagyják a vírusra, meg minek a maszk, távolságtartás, stb egy éve? Tényleg léteznek ennyire buta emberek?

2021. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
45%
Ne olvass össze minden sötét szarságot, és ne barátkozz bunkó sötét parasztokkal. A szakértők nyilatkozataira hagyatkozz.
2021. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
45%
Ne hidd el, ez baromság.
2021. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Metionin ***** válasza:
29%
Naná, akkor fog felrobbanni a belénk ültetett "csipp"!
2021. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!