Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha ma regisztraltam az oltásra...

Ha ma regisztraltam az oltásra,kb mikorra fognak visszajelezni?

Figyelt kérdés
Akik beoltatták már magukat, nektek mennyi idő telt el a regisztráció és a visszajelzés között?

2021. ápr. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Most lehet online időpontot foglalni akár a hétvégére, de ma délelőtt neztem es akár délutánra is lett volna hely.
2021. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

#1

Hol?? Hol van hely?? Ha valaki Pesti te meg Nyíregyi akkor sok köze nincs a kettőnek egymáshoz.


Ha ma regisztráltál vagy holnap vagy holnap után. Az se mindegy, hogy hány órakkor.

2021. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1es értem, de nem ez volt a kérdésem. Vagy nemertem hogy jön ez ide
2021. ápr. 28. 20:17
 4/5 anonim válasza:
79%
Nem az egyes vagyok. De ez úgy jön ide, hogy nem kell visszajelzés. Foglalod az időpontot és mész! Délutánra volt hely az egyes válaszoló szerint, tehát ha foglaltál volna, már délután mehettél volna. Milyen visszajelzést szeretnél?
2021. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es: a egyáltalán nem így van. Az tud foglalni, akinek már van visszaigazolása az ellenőrző oldalon.

Kérdező: nekem 6 nap volt, jellemzően 2-7 nap.

2021. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!