Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A védettségi igazolványt...

A védettségi igazolványt mikor kapom meg?

Figyelt kérdés

Április 15én teszteltek pozitívan Covidra, házi orvosnak 19én lett szólva hogy pozitív vagyok ő be is jelentette az esetet, eeszt oldalon be is van írva.

Kb Május 17én külföldre kellene utaznom és kellene a kártya hozzá. honnan tudjam biztosan hogy megérkezik időbe? Vagy mit csináljak hogy biztosan megérkezzen ? (Láttam a kérdések közt többen írtak nem érkezett meg ezért aggódok)



2021. ápr. 28. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem fog addig megérkezni, de a pozitív eredményt majd mutasd fel, hátha.

A "Covid-Státuszlap" menüpontba írta be az orvosod? Nekem is volt pozitív tesztem egy hónapja, de az EESZT-n a háziorvos nem csinált semmit, csak a mentőállomás töltötte fel a tesztet az eseménykatalógusba.

2021. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: ez nekem nem segít mert valójában nem tudom meg jön e és ha igen mikor


2.: esemènykatalógusba vannak beírva dolgok igen, hogy pozitív teszt meg házi orvos is kitöltött valamit.

Az a baj, hogy nagyon hivatalosnak kellene lennie elég szigorúan nézik.

2021. ápr. 28. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

furcsa, az en haziorvosom semmit nem toltott ki

mindenesetre en tenyleg ugy gondolom, hogy addig nem fogod megkapni :( a pozitiv pedig minden nyelvven pozitiv :)

ha a hazai karantent szeretned elkerulni, akkor mar osz ota ervenyes, hogy betegseg utan 6 honapig nem kell karantenba vonulnod

2021. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a hazait, hanem az ottanit:) ott nem szeretnék karanténba kerülni.

De neked azt írja az eeszt oldalon hogy covid 19re pozitiv eredmény?

Már magyaraorszag.hu oldalon is igényeltem a kártyát úgy mintha elfelejtették volna kiküldeni hátha hamarabb küldik jött is email, hogy elvileg automatikus.

2021. ápr. 28. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a gyorstesztem volt pozitiv, igy az a B3420 latszik az EESZT-N +amikor elvegeztek a tesztet, kaptam rola a helyszinen papirt, hogy pozitiv. En is beadtam az igenylot is meg emailt is irtam.

Melyik orszagba mennel? Kulfoldon nem igazan fogja oket erdekelni a kartya, ezert mondtam hogy a teszt eredményét vidd :)

2021. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kaptam én is egy papírt de az nem tűnik túl hivatalosnak plusz magyarul is van azt meg kb eldobjak a fenébe. A kártyán tudtommal viszont angolul és magyarul is van írva meg azt elég nehéz hamisítani nem úgy mint egy papírt. Egyébként izland
2021. ápr. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!