Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki olvasta a molnupiravir...

Aki olvasta a molnupiravir gyógyszer hatását a koronavírus ellen,és tudja hogy nagyon jó vírusölő,akkor lehet reménykedni Indiában hogy a gyógyszer legyőzi a vírust az egész országban?(És az egész világon!)

Figyelt kérdés
Én reménykedem hogy ez lesz a megváltás,és azok számára is akik nem akarnak oltást,hanem erre a gyógyszerre bízni a pandémiát.....

2021. ápr. 29. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ami Indiában van embersűrűség és alapvető higiéniai problémák az isten gyógyszere nem lenne elég.
2021. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagy szakavatott, szerintem mindenki döntse el maga, jó lesz-e neki. Én az kovid vakcinák közül a GreatReset vakcinájára gondoltam, de elgondolkodtató az Adolf és a GEsta Hungarorum, valaminta Gesta POland&Ireland is. Az Eugenic cég se kutya. Tényleg a bőség zavara, a Transhumanic is létezik,

a ChipPharmaViperaSickSickSick is egy lehetőség.


(Miért találnak ki egyesek ilyen hosszú neveket??)


Talán a Szvasztikáé se rossz. Meg a WorldBankCovid17(tizenhét) is.


Klaus Schwab is legyártott valamit (MaskForever Ltd? Vagy ilyesmi), akárcsak Bill Gates.


Lajka... ja nem! Yallowstur az amin még gondolkodom. Meg a SheepShoton.


Ja igen, és láttam ajánlatot a Greencard Discrimi Nation-től is.


Lehet válogatni. Tényleg nem is tudom, a bőség zavara, peduig a doboza mindnek szinte egyforma... Csak a látszat meg ne tévesszen...

2021. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!