Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elvileg lehet időpontot...

Elvileg lehet időpontot foglalni Astrazenecával való oltásra, de nem találom hol?

Figyelt kérdés
Elvileg május 3 és 6 között oltanak Astra vakcinával, én ezt elfogadnám de az eeszt.gov.hu-n valahogy nem tudok eligazodni. Aki foglalt mar rá időpontot, tudna segíteni?
2021. ápr. 30. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

eeszt.gov.hu

de ne ma próbáld, mert ma lehet pfizerre is foglalni, tehát be van halva az egész oldal

2021. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Le is vették a foglalást az összeomlások miatt, mikor utoljára néztem, nem létezett a lap.

Próbálkozz holnap vagy vasárnap, astrára nem lesz túljelentkezés.

2021. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

https://www.youtube.com/watch?v=-JGdtvDMOJo&t=10s

Itt egy segítség videó hozzá, de most valóban hiányzik a oltás időpontfoglalás fül.Próbálkozz holnap esetleg.

2021. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
astrára és sinopharmra nincs túljelntkezés, egy héten belül tuti meg fogod kapni
2021. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja jó, akkor nem én vagyok ilyen szerencsétlen. Koszi mindenkinek.

Nagyon rossz szerintetek az Astra?

2021. ápr. 30. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Én egyetlen hátrányát látom, hogy nagyon kitolták a két oltás közötti időpontot.
2021. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

6


Pont azért tolták ki mert úgy sokkal nagyobb védettséget ad a gyártó cég szerint .


Egyébként kérdező az Astra az egyik legjobb , én is arra megyek jövő héten . Mindegyiknél előfordulhat trombózis nem csak ennél .Nagy- Britanniában 7 millió beoltotttra jutott kb 200 eset abból a 200-bók is töredéke végződött halállal. Ennyi még a Pfizernél is előfordul csak azt nem verik nagydobra.

De persze a lejárató kampány szépen működik a sok birka meg beveszi , az emberek hülyék, ez van.

2021. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Levették a menüpontot, mert most már nincs szükség a terheléses támadás hazugságra.
2021. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
7-es válaszoló vagyok . A 6-os számú versenyző nem teljesen százas, az imént kaptam tőle egy elmebeteg üzenetet . Le is lett tiltva a ‘csába.
2021. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%


Az üzenet:

"Pont azért tolták ki mert úgy sokkal nagyobb védettséget ad"


Te már csak tudod!! Ha ennyire okos vagy akkor miért nem te vezénylgde le az oltásokat?? Fotelszakértésből jeles most pedig takarodj innen!!



Üzenem neked , drága , hogy mielőtt másokat szidalmazol, tájékozódj , te nagyon okos ! :D

2021. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!