Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért olyan rossz a megítélése...

Miért olyan rossz a megítélése az AstraZeneca oltásnak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Mert többen meghaltak miatta
2021. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Az összes ismerősöm, aki ezt kapta, napokig padlón volt tőle, na meg a vérrögösödéses hírek sem tettek jót neki.


Az orvosom azt mondta, ő nem adná be fiatal nőknek.

2021. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
91%

A vérrögös statisztikák miatt. Sokan azt hiszik hogy mindenkinél vérrögöt okoz, holott számtalan más gyógyszernél is benne van a pakliban a mellékhatások között, többek között a fogamzásgátlóknál.

A másik hogy adenovírus van benne, ami meg szintén úgy jön le egyeseknek hogy akkor ez biztos megfertőz minket és meghalunk. Ha meg eljutnak odáig az olvasásban hogy emberre nem veszélyes csimpánz-adenovírus van benne, akkor meg jön az hogy csimpánz gének kerülnek belénk. Érdekes módon amikor az SNA-s kisfiúnak adakozott mindenki az adenovírus vektort tartalmazó 7 milliárdos gyógyszerre, nem rinyáltak hogy csimpánz lesz a gyerek. Sajnos ez van ha nem hozzáértő emberek olvasnak de nem értelmezik a dolgokat. Ha most kikerülne egy statisztika hogy a Pfizertől hasraütök 80 ember kisujja bekékült akkor egy hét múlva mindenki utálná mert be fog kékülni az egész karod és különben is meghalsz tőle.

2021. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Olvastam egy külföldi cikket, ami szerint a Moderna és a Pfizer épp ugyanolyan arányban okozhat vérrögöt, mint az AstraZeneca. Csak valamiért hozzánk azok a hírek nem jutottak el és most mindenki ezt a két oltást akarja csak. Vicces.
2021. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Gyógyszereknek is lehet súlyos mellékhatása , én Astrat kaptam 1 hónapja , reggel beadták , mentem dolgozni még nemhogy mellékhatás de jobban lettem mert fájt a dekekam előtte napokig :)
2021. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
71%

@6: a média kicsit felfújt pár esetet. 8 millió ember közül kettőben vérrögöt okozott (ami egyébként egy jól ismert mellékhatás és szerepel a dokumentációjában), akik eleve hajlamosak voltak erre...

Aztán Európában is ismertté vált néhány ilyen eset és innentől már a többi a bulvársajtó egy újabb sikertörténete lett.

2021. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Vérrög ami gyakoribbnak tűnik a 8 millióból 1-2 esetnél, mivel csak Mo-on nem egy embernél előjött..

A másik meg a legdurvább oltási reakció, illetve közepes védelem. Van elérhető jobb már, akkor miért választanám? Pfizer vagy Szputnyik.

2021. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!