Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik fennhangon mocskolódva...

Akik fennhangon mocskolódva szitkozódva tiltakoznak az oltás ellen, nem érzik egyre szarabbul magukat hogy egyre több ember felveszi az oltást?

Figyelt kérdés

Ők meg védtelenek maradnak?

Nincs ezzel sem baj, csak miért kell mocskolódni?

Miért kell szitkozódni? Nem célszerűbb kussolni, elvégre ki tudja, majd még lehet hogy

utólag mégis laposkúszásban csúsznak az oltásért? Miért nem maradtak az ilyenek csendben és nem szítni a környezetüket hogy így szar oltás, úgy diktátor orbán.

Más országokban is oltanak nem csak orbániában. Ez nem tűnt fel nekik?



2021. máj. 1. 05:11
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
83%
Nem
2021. máj. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki azt csinál, amit akar. Felnőtt emberek lévén, mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi a jó.

Inkább pont fordítva tapasztalom, hogy az oltatlanokat bélyegzik meg, mint valami leprást, miközben az oltott is ugyanúgy fertőzött és beteg is lehet, mint az, aki nem oltott.

2021. máj. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Jav. ugyanúgy fertőzhet..
2021. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%

Én nem szítom a környezetem, de szomorúan nézem, hogy egyre több a birka és ahogy átlendültünk a kritikus tömegen, már minden megy magától, elég volt elhúzni a védettségi igazolványos kedvezményes mézesmadzagot és máris tömegek özönlenek oltatni.


Nem meglepő, igazából az emberiség többsége még mindig állati ösztönök szintjén mozog. Ami ismeretlen és újdonság, attól félünk, amit sikerül elfogadottá tenni azt utáljuk kis közösségekben, de tömeg szinten elfogadjuk, ami pedig divattá válik, arra úgy bukunk rá - függetlenül annak káros, veszélyes mivoltára - mint patkány a patkányméregre.


Egyébként meg egyelőre az én jogkörömet akarják csorbítani, engem sosem zavart ha valaki oltatott, kifejezetten elfogadó vagyok mindenkivel szemben. Én azon ritka pár százalékba tartozom, aki SZKEPTIKUSNAK, SZABADGONDOLKODNÓNAK tartja magát. Engem nem az mozgat, hogy valamiben tömegek hisznek vagy nem hisznek vagy a szomszéd hogyan él. Bennem van egy BELSŐ IRÁNYTŰ, ami sok embernek furcsa lehet.

2021. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert ismerek aki nem oltatja be magát, egy se "szitkozódik mocskolódva". Keress más társaságot.
2021. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%

Én örülök neki, vélhetően annál hamarabb csendesedik ez az oltás hisztéria. Az előnyökön se lepődtem meg, januárba is sejthető volt, hogy lesznek, ezzel a tudattal nem veszem fel az oltást.

Az keserít csak el, aki mindenféle gondolkodás nélkül, pusztán egy mozi kedvéért oltat. Én úgy gondolom itt nincs egy igaz út, mindenki kísérletezik magával, az is, aki oltat, meg az is, aki nem. Mindenki válassza a számára biztonságosat. De akik azt mondják, hogy "megyek oltatni, mert kell a kártya", el se jutnak odáig, hogy gondolkodjanak. A butaság meg nekem mindig ijesztő.

2021. máj. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%

Tiszta ideg vagyok.

[link]

2021. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Hellmano ***** válasza:
49%
Nem szabadna a kormány játékába belemenni, ami egyértelműen az uszítás az oltott és nem oltott emberek között. Addig mossák az emberek agyát, hogy tényleg elhiszi még a végén az, aki oltatott, hogy neki több jár, mint az aki nem...nézd meg tegnap oltatott mennyi ember ma meg már a meccsen lesznek "védettek" egymás nyakában. Nevetséges.
2021. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Miért kellene? Pont fordítva van és az oltottaknak kellene a sok szitkozódásért bocsánatot kérni. De jobb lenne, ha eljutnánk arra a szintre, hogy ilyen ki sem alakul. Én, oltatlanként egy embertársam sem kritizáltam az oltottsága miatt, egy embert sem beszéltem le róla. Sőt, ha úgy láttam, hogy félt a vírustól, akkor inkább azt mondtam, hogy oltassa be magát, mert a félelem sokkal rosszabb (meg a kétely). Ellenben visszafelé ilyen alpári stílus jön jellemzően, mint amit Te produkáltál itt. Az ilyen kérdések nem is kérdések valójában, csak provokációk... Nem vagy Te kíváncsi semmire csak szeretsz szitkozódni és lenézni másokat...
2021. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%

Én eddig csak a hozzád hasonlóktól hallottam, olvastam mocskolódást. Gondolom, így szeretnétek megváltoztatni a hozzállásunkat az oltáshoz. Közlöm veled, nem fog menni... Felőlem aztán az örök fiatalság oltását is nyomathatnák, azt se adatnám be magamnak, mivel a gyógyszeripar csak a profitra koncentrál. Kérdező, ha olyan hatásosak lennének a gyógyszerek, akkor miért van ennyi beteg? Miért szedik marokszám a gyógyszereket? Miért kell egy gyógyszer mellékhatására másik gyógyszert szedni? És akkor előállnak egy löttyel, amire gyakorlatilag semmiféle felelősséget nem kell vállalniuk. Csak nem gondolod, hogy ezek után beadatom magamnak? 15 éve nem szedek semmi gyógyszert, még vitamint se vettem. Az elmúlt 1 évben, egyetlenegyszer sem fertőtlenítettem a kezem, a maszk is csak ott van rajtam, ahol kell. Eddig köszönöm jól vagyok, elkerült a covid.

Javaslom, fogadjátok el, hogy nem kérünk az oltásból.....

2021. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!