Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki fél a keleti vakcináktól,...

Aki fél a keleti vakcináktól, miért?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék veszekedést, vagy bármi konfliktust kirobbantani. Véleményem szerint nincs ok félni se az orosz, se a kínai vakcináktól. Teljes mértékben megértem azokat akik pl. Idősek, szoptatnak vagy más hasonló helyzetben vannak, ahol maga a gyártó is azt mondja, hogy nem előnyös a vakcina használata. Engem azoknak az egészséges embereknek a véleménye érdekelne, akik nem hajlandóak ezzel oltatni. Miért?

2021. máj. 1. 17:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
37%
Én egyikben sem bízok, nyomják az édesanyjukba.
2021. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
17%
mert az eu még nem engedélyezte
2021. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%

Mert az emberek divatb*zik és az kell nekik, amelyik épp divatos. Akkor is, ha semmivel sem biztonságosabb, mint a többi, mert arról sem tudnak semmit.


Egyesek mondjuk azért nem kérik, mert félnek, hogy akkor nem utazhatnak, de ilyen úgysem lesz, most sincs.

2021. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
33%

Próbálom elképzelni, ahogy szükség esetén a kínai vagy az orosz vezetés kiállna, és bejelentené országnak-világnak, hogy "bocs, kiderült, hogy gond van a termékünkkel" - valahogy nem megy.


A nyugatiakról előbb kiderül, ha valami nem stimmel, ezért szívesebben választottam volna az Astrát is, mert legalább van elképzelésem róla, hogy milyen kockázatot vállalok. (De végül a tegnapi káoszban kaptam Pfizert.)

2021. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
49%
#4 nézz utána a fájzernek pl. :D (tudom előre, kamu, konteó, hülye vagy, nem is úgy van stb...)
2021. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
63%
4 5-nek: természetesen utánanéztem, tudom, hogy vannak mellékhatásai, és amúgy sem hiszek el mindent arról, hogy "mennyire szuper". De pont ez az, hogy ezekről lehet olvasni mellékhatásokról szaklapokban és úgy általában a médiában is. A Szputnyik meg "egy csoda", a Sinopharmról nem is szólva:D
2021. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
57%
Pfizer után is legalább annyira gyakori volt a vérrögképződés mint az Astránál, csak arra nem szállt rá a média
2021. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Nekem olyan gyógyszerallergiám van, ami miatt csak Pfizert vagy Modernát kaphattam.
2021. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
60%

#7 plusz a Pfizer okoz szívizomgyulladást és ideiglenes(legalábbis remélhetőleg nem maradandó) féloldali bénulást, idegrángásokat. Én sem értem, hogy ezekről miért nem cikkeznek annyit.


#6 a Szputnyik szerintem tényleg nagyon jó.

2021. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
#9 sokmindenről nem cikkeznek.
2021. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!