Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltástól lett valakinek...

Covid oltástól lett valakinek valamilyen súlyos és tartósan fennálló mellékhatása?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik oltóanyag és hányadik dózis?

2021. máj. 2. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Sok ilyen van de erről nem fogsz hallani a médiában.
2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
3-as valahogy úgy!🤭Tv2-n már megmondták🤣🤣Nincs más megoldás csak ha elmégy oltatni minden nemű kivizsgálás és pcr teszt nélkül eszeveszett módon futva,szaladva mert csak ez segít rajtad és persze mindenkit megvédessz mert te be vagy oltva és nem is a diszkrim kártya a motiváció ááááá😋Kérdésre válaszolva nem fogja a média leközölni sohasem mert az nem jó a business-nek.Oltás áldozatok oldalát nézd meg márha elhiszed amiket ott olvasni fogsz
2021. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Oltás áldozatok hírei az oldal neve,márha érdekel

#4

2021. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
#4 én valamelyik nap azon röhögtem már kínomban, hogy már azok az ORVOSOK is le vannak hülyézve akik az immunrendszer természetes módon történő erősítését részesítik előnyben. Már agyrém ami itt megy... Mindenki konteós meg hülye aki nem aki szerint nem az oltás az aduász.
2021. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
*Mindenki konteós meg hülye aki szerint nem az oltás az aduász.
2021. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én nem találtam
2021. máj. 2. 21:09
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Most ezért megint le leszek pontozva. :D



[link]

2021. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
6-os igen az a hülye aki a d vitamin használatára bíztatja az embereket és hogy egészségesebben próbáljanak élni és a lényeg hogy NE pánikoljanak mert az sem tesz jót az immunrendszernek de ezekre mondják hogy hülyék,ja értem....De aki a vak-cinával okoskodik az nem hülye 🤦‍♂️🤦‍♂️Mindig mást mondanak míg akik az immun turbózásról beszélnek következetesen ugyanazt mondják mindig de ők a hazugok és a megbízhatatlanok és persze rosszat akarnak az embereknek mert az az egyetlen bűnük hogy nem nyomják az ócska paraszt vakító propagandát és ők lettek a közellenség
2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Volt egy másik oldal prezin, ahol az amerikai civilek osztottak ilyet képpel videóval. Letiltották
2021. máj. 2. 21:17
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy le!Mit gondolsz te?Nem derülhet ki az igazság.Nem is gyanús kicsit sem áááá
2021. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!